Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Dębica

Dębica - 50 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Dębica
wczoraj
nowe
12
Mieszkanie 4-pokojowe Dębica Wolica, ul. Leśna

Dębica Wolica ul. Leśna Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 88 1 piętro Bez pośrednika

Sprzedam przestronne i jasne mieszkanie własnościowe w bloku 2 piętrowym usytuowane na 1 piętrze na ul. Leśnej w Dębicy. Powierzchnia mieszkania wynosi 87,6 m2. Składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i toalety. Dodatkowo Loggia o powierzchni ok 4m2 oraz 2 piwnice przynależne do mieszkania o łącznej powierzchni 1...

370 000
4205 zł / m²
wczoraj
nowe
8
Mieszkanie 3-pokojowe Dębica, ul. Cmentarna

Dębica ul. Cmentarna Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 58 1 piętro Bez pośrednika

Witam, Sprzedaję mieszkanie 3-pokojowe 58 m2 na 1 piętrze w bloku przy ul. Cmentarnej w Dębicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki oraz osobnym WC . Mieszkanie po remoncie, umeblowane i w całości wyposażone. Posiada klimatyzację w salonie. Do mieszkania należy piwnica oraz pomieszczenie wspólne do sk...

325 000
5603 zł / m²
ponad tydzień temu
8
Mieszkanie 3-pokojowe Dębica, ul. Szkotnia

Dębica ul. Szkotnia Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 48 4 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie w Dębicy przy ul. Szkotniej. Doskonała lokalizacja w pobliżu szkoła , przedszkole, apteka, sklepy, cukiernia , piekarnia, paczkomat. Blok ocieplony, wymienione okna. Duże zwroty z ogrzewania ok. 1000zl. Do mieszkania przynależy piwnica. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe. Czynsz wynosi 357zl + śmieci (w zal...

230 000
4792 zł / m²
ponad miesiąc temu
7
Mieszkanie 2-pokojowe Dębica, ul. Jana III Sobieskiego

Dębica ul. Jana III Sobieskiego Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 59 1 piętro Bez pośrednika

Cena do dużej negocjacji Pilnie sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum miasta do rynku 500m do kościoła 500 przedszkole dwie szkoły i galeria Dębicka bardzo blisko.Mieszkanie w bardzo niskich kosztach utrzymania ponieważ posiada własne ogrzewanie bardzo tanie dwufunkcyjny piec co ze sterownikiem można sobie włączyć kiedy ...

260 000
4407 zł / m²