Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

1423 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1418) oraz niepowtarzające się oferty agencji (5).

Działka budowlana Cedzyna
Cedzyna · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
167 zł / m²

Działka Cedzyna na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowla w pełni uzbrojona - widokowa w obszarze mikroklimatu Lubrzanki. Działka położona na wzniesieniu, południowa ekspozycja. Nad zbiornikiem Cedzyna z widokiem na zbiornik oraz przełom Lubrzanki. Bardzo dobra lokalizacja w cichym miejscu oraz bardzo dobra komunikacja z Kielcami - dojazd...

Działka rolna Nieskurzów Nowy
Nieskurzów Nowy · Działka rolna · 21000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
5 zł / m²

Działka Nieskurzów Nowy na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania gospodarstwo rolne 2ha 10a wraz z zabudową. Klasa ziemi 3,4,5. Więcej informacji pod tel....

Działka rolno-budowlana Odrowąż, ul. Szkolna 35
Odrowąż, ul. Szkolna · Działka rolno-budowlana · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
26 zł / m²

Działka Odrowąż na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dom mieszkalny z podwórkiem 8 arów, las - 11 arów, użytki rolne - 19 arów. Cena do negocjacji....

Działka rolna Dobromierz
Dobromierz · Działka rolna · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
16 zł / m²

Działka Dobromierz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 25 arów , jest to działka rolno . sprzedam ją wraz z drzewem 150 sztuk olszyny....

Działka budowlana Sandomierz, ul. Retmańska
Sandomierz, ul. Retmańska · Działka budowlana · 580 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
95 zł / m²

Działka Sandomierz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Retmańskiej w Sandomierzu osiedle Witrum, uzbrojona ( wszystkie media ), ogrodzona. Na działce stoi garaż blaszak i wiata. Powierzchnia 580 m kwadratowych....

Działka rekreacyjna Busko-Zdrój
Busko-Zdrój · Działka rekreacyjna · 865 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 500 zł
29 zł / m²

Działka Busko-Zdrój na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno-rolną o powierzchni 865m2, znajdującą się w Busku-Zdroju (Łowiska). Działka jest zlokalizowana w pobliżu lasu. Możliwość podłączenia energii elektrycznej oraz zmiany na działkę budowlaną (w niedalekiej odległości znajdują się budynki mieszkalne)....

Działka rolno-budowlana Brzezie
Brzezie · Działka rolno-budowlana · 5600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 000 zł
20 zł / m²

Działka Brzezie na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlano-rolna położona jest przy głównej drodze w Brzeziu.Szeroka,długa i równa.Kanalizacja podłączona.Gaz,prąd i woda z możliwością podłączenia z pozwoleniem na budowę....

Działka siedliskowa Orzechówka
Orzechówka · Działka siedliskowa · 10660 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
12 zł / m²

Działka Orzechówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka z najpiękniejszym widokiem na panoramę Gór Świętokrzyskich. Sprzedam działkę o powierzchni ok 10600m (1,06ha) położoną przy granicy wsi Orzechówka i Wzdół Kolonia gm. Bodzentyn natomiast dojazd od strony Orzechówki. Działka położna na najwyższym wzniesieniu powyżej wsi z pięknymi widok...

Działka budowlana Sędziejowice
Sędziejowice · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
10 zł / m²

Działka Sędziejowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 32 ary położoną w Sędziejowicach gmina Chmielnik (według studium gminnego) Słup linii niskiego napięcia w działce. Dojazd asfaltem na ostatnich 50 m. droga polna. Ładny widok na okoliczne pola praktycznie przy innych zabudowaniach aczkolwiek troszkę ...

Działka budowlana Bieleckie Młyny, ul. Grabowa
Bieleckie Młyny, ul. Grabowa · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
113 zł / m²

Działka Bieleckie Młyny na sprzedaż bezpośrednio
Działka bardzo ładnie położona , idealnie równa, bardzo dobry dojazd...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.