Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

1380 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1373) oraz niepowtarzające się oferty agencji (7).

Działka budowlana Przededworze
Przededworze · Działka budowlana · 1012 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
43 zł / m²

Działka Przededworze na sprzedaż bezpośrednio
Działka 1012m2, budowlana, spokojna okolica, Atrakcyjnie położona. Działka wśród nowo wytyczonych działek budowlanych. Możliwość połączenia z sąsiednimi działkami 2 x 1000 m2. Wjazd z drogi, płaska, szer. 23m. dł 44m. Media w sąsiedniej zabudowanej i zamieszkałej działce. Wydane warunki zabudowy....

Działka rolna Klimontówek
Klimontówek · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
3 zł / m²

Działka Klimontówek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne 2 ha (20000m2)w jednym kawałku w miejscowości Klimontówek gm.Sędziszów....

Trzemoszna · Działka rolna · 10900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
3 zł / m²

Działka Trzemoszna na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 350/2 położona w Trzemosznie ,posiada księgę wieczystą o numerze KI1K/5137 0/2 ...

Przezwody · Działka rolna · 7100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
7 zł / m²

Działka Przezwody na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w miejscowości Przezwody przy drodze asfaltowej z drugiej strony działki droga polna. Pole o wymiarach około 360m na 20m (71a) z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną....

Działka rolna Warzyn Drugi
Warzyn Drugi · Działka rolna · 38515 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
3 zł / m²

Działka Warzyn Drugi na sprzedaż bezpośrednio
Działki rolne w miejscowości Warzyn Drugi rolnicze z możliwością zabudowy zagrodowej, działka budowlana od strony wsi. Uzbrojenie energia elektryczna, wodociąg. Nr działek 549, 550, 627, 628 k.m. 14....

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Miła
Skarżysko-Kamienna, ul. Miła · Działka budowlana · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
47 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania dużą działkę budowlaną położoną w Skarżysku przy ul.Miłej.Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.Księga wieczysta bez obciążeń,media w drodze:prąd,woda. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.Działka położona jest w pięknej okolicy,z tyłu rzeczka Oleśnica,dojazd z dwóch str...

Zawichost Piaski, ul. Opatowska · Działka rolno-budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
25 zł / m²

Działka Zawichost Piaski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana 16ar zjazd z drogi asfaltowej wszystkie media w zasiegu. Spokojna okolica...

Piaski Brzóstowskie · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
30 zł / m²

Działka Piaski Brzóstowskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana z domem do remontu w miejscowosci Piaski Brzostowskie kolo Ćmielowa. Dzialka miesci sie w spokojnej okolicy blisko lasu idealna dla osob zmeczonych miastem. Wiecej informacji pod nr tel ...

Działka inwestycyjna Kurów
Kurów · Działka inwestycyjna · 7800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
14 zł / m²

Działka Kurów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna o powierzchni łącznej 7800 m2 składająca się z dwóch działek o powierzchni 3900 m2. Działki znajdują się zgodnie ze studium uwarunkowań gminy w pasie terenów usługowo-produkcyjnych o numerze ewid. 236/1 i 236/2. Działka z ustalonymi warunkami zabudowy : zabudowa zagrodowa. Pozwolenie...

Działka rolno-budowlana Modliszewice
Modliszewice · Działka rolno-budowlana · 4500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
27 zł / m²

Działka Modliszewice na sprzedaż bezpośrednio
Witam Wystawiam na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w miejscowości Modliszewice o powierzchni 4500m kw. Do zaoferowania mam również działkę o podobnej wielkości w miejscowości Pomorzany. Wiecej informacji pod nr tel....

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.