Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

1500 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1494) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka budowlana Dąbie
Dąbie · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
32 zł / m²

Działka Dąbie na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana , zlokalizowana w lesie sosnowym, tereny jury o klimacie morskim. Powierzchnia działki to 1000m2. Dostępne media - prąd. Woda i kanalizacja przewidziane w nowym planie zagospodarowania przestrzennego. Bez ogrodzenia lub ogrodzona z dwóch stron, poprzez sąsiedztw...

Działka budowlana Wolica
Wolica · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 000 zł
23 zł / m²

Działka Wolica na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana pod lasem , zlokalizowana na nieskazitelnie czystych terenach jury. Powierzchnia działki to 1000 m2 , kształt kwadratu. Dostępne media : woda i prąd , kanalizacja przewidziana jest w nowym planie zagospodarowania przestrzennego. Olbrzymie połacie lasów sosnowych , powodują, iż ...

Działka budowlana Radoszyce, ul. Glinianki
Radoszyce, ul. Glinianki · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
75 zł / m²

Działka Radoszyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w miejscowości Radoszyce ul.Glinianki. Działka w pełni uzbrojona. Dostęp do wody, prądu oraz kanalizacji. Położona jest w cichej i przyjaznej okolicy. Zapraszam do kontaktu....

Działka rolna Jaworznia
Jaworznia · Działka rolna · 11900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
7 zł / m²

Działka Jaworznia na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno-leśna o powierzchni 1,19ha,lasu około 40a,połozona przy drodze gminnej,szerokość działki 20m....

Działka rolna Święta Katarzyna
Święta Katarzyna · Działka rolna · 26000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
11 zł / m²

Działka Święta Katarzyna na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 2,6000 ha tj. (trzy działki, szerokość ok. 40 m) obszar rolny: działka nr 115/1 powierzchnia 0,6870 ha, działka nr 115/2 powierzchnia 0,6868 ha, działka nr 116 powierzchnia 1,2200 ha, Lokalizacja nieruchomości w miejscowości Święta Katarzyna, gmina B...

Działka rolna Łyczaków
Łyczaków · Działka rolna · 7400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
5 zł / m²

Działka Łyczaków na sprzedaż bezpośrednio
Działki Łyczaków 30 arów i 44 ary. Bezpośrednio. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka rolno-budowlana Janik-Kolonia
Janik-Kolonia · Działka rolno-budowlana · 9300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
16 zł / m²

Działka Janik-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Duża działka rolno-budowlana otoczona lasem - doskonałe miejsce na dom z pięknym ogrodem: - Dojazd drogą asfaltową - 2,0 km od Kunowa (stacja kolejowa) - 7,0 km od centrum Ostrowca Świętokrzyskiego - sieć wodociągowa przy działce - sieć energetyczna - piękna i spokojna okolica - tylna częś...

Działka budowlana Działoszyce, ul. Adrianowicza
Działoszyce, ul. Adrianowicza · Działka budowlana · 2140 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 900 zł
30 zł / m²

Działka Działoszyce na sprzedaż bezpośrednio
Witam, na sprzedaż działka budowlana 0,214ha położona w miejscowości Działoszyce w powiecie Pińczowskim przy ulicy Adrianowicza. Cicha, spokojna okolica. Do działki doprowadzone potrzebne media. Możliwość podłączenia się do kanalizacji miejskiej. Z dwóch stron droga asfaltowa. Działka na mapie o...

Działka inna Złota Woda
Złota Woda · Działka inna · 13000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
3 zł / m²

Działka Złota Woda na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie, Do sprzedania zadbana działka rolno-leśna /dokładnie łąka z pastwiskiem/. Zarejestrowana powierzchnia lasu to 0.08 ha, chociaż autentycznie to praktycznie 50% działki. Las liściasty w większości to brzoza, grab, dąb i osika (las dodatkowy, nowy ok. 25 letni), Powierzchnia zareje...

Działka rolna Nowy Kamień
Nowy Kamień · Działka rolna · 22900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
7 zł / m²

Działka Nowy Kamień na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam sad jabłoniowy, około 30 dużych orzechów, murowany garaż kryty blachą z pomieszczeniem mieszkalnym, stodołą. Sady w różnym wieku. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny....

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.