Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

1501 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1495) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka budowlana Nowa Huta
Nowa Huta · Działka budowlana · 9200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
11 zł / m²

Działka Nowa Huta na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o powierzchni 92 arów, położonej w miejscowości Nowa Huta, gminna Raków. Więcej informacji pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu. ...

Działka budowlana Lipie, ul. Komorniki
Lipie, ul. Komorniki · Działka budowlana · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
180 zł / m²

Działka Lipie na sprzedaż bezpośrednio
Dom o powierzchni 63 m2 (2 pokoje z kuchnią i łazienką) z działką (500 m2)i ogródkiem znajdujący się w Lipiu, przy ulicy Komorniki 24. Do rozbudowy lub remontu. W bardzo cichej okolicy, kilkadziesiąt metrów od lasu. Centralne ogrzewanie (piec na węgiel i drewno). Podłączone są prąd i woda z wodociąg...

Działka rekreacyjna Życiny Fąfara
Życiny Fąfara · Działka rekreacyjna · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
79 zł / m²

Działka Życiny Fąfara na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjno-budowlana granicząca z zalewem Chańcza. ...

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna Łyżwy, ul. Langiewicza 54
Skarżysko-Kamienna Łyżwy, ul. Langiewicza · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
60 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Łyżwy na sprzedaż bezpośrednio
Działka na sprzedaż atrakcyjna i cicha w pobliżu lasu. Wszystkie media z wyjątkiem gazu w ulicy....

Działka rolno-budowlana Marianów
Marianów · Działka rolno-budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
24 000 zł
10 zł / m²

Działka Marianów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w cichej i spokojnej okolicy znajdującej się w miejscowości marianów powierzchnia 23a.działka w niewielkiej odległości od lasu i łączy się z rzeką, nadającą się na działkę rekreacyjną z zabudowaniami do poprawki lub rozbiórki .znajduje się na niej prąd,studnia a obok wodociąg w odl...

Działka siedliskowa Kobylniki
Kobylniki · Działka siedliskowa · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
24 zł / m²

Działka Kobylniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogrodzone budynki gospodarstwa rolnego : stodoła, garaż ,obora z częścią mieszkalną (pokój i kuchnia) Działka 67arów. Budowane w latach 60-tych XX wieku.W budynkach doprowadzone prąd i woda....

Działka budowlana Łaziska
Łaziska · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
60 zł / m²

Działka Łaziska na sprzedaż bezpośrednio
Działka w spokojnej okolicy, przy drodze asfaltowej, pierwsza w zabudowie, 15 min od Kielc dodatkowo dojazd usługami transportowymi, mozliwosc podlaczenia pradu kanalizacji i mediów inernet i tv swiatłowodowa, Mozliwosc kupna wiekszej działki...

Działka budowlana Brzeziny
Brzeziny · Działka budowlana · 1201 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
108 090 zł
90 zł / m²

Działka Brzeziny na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1201 m2. Działka na nowym osiedlu w Brzezinach. Obok powstało już kilka domów. Szerokość działki to ok. 25m. Działka jest uzbrojona (woda, prąd, kanalizacja), możliwe, że będzie w najbliższym czasie przyłączenie do sieci gazowej. Okolica jest id...

Działka budowlana Starochęciny
Starochęciny · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
40 zł / m²

Działka Starochęciny na sprzedaż bezpośrednio
Działka pod zabudowę z możliwością podziału. Szerokość 18 m. Cicha spokojna okolica - Polecam...

Działka inwestycyjna Kielce Bocianek, ul. Szydłówek Górny 16
Kielce Bocianek, ul. Szydłówek Górny · Działka inwestycyjna · 1204 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
664 zł / m²

Działka Kielce Bocianek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki inwestycyjne nr 92 i 93 obręb 0011 o łącznej powierzchni 0,1204 ha w Kielcach ul.Szydłówek Górny 16 i 16a . ...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.