Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

1314 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1312) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Suków, ul. Dymińska
Suków, ul. Dymińska · Działka budowlana · 1265 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
111 zł / m²

Działka Suków na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduję się w Sukowie na ulicy Dymińskiej. Szerokość działki 18m, długość 70m. Na działce jest doprowadzona woda, prąd i kanalizacja. Koło działki przechodzi droga asfaltowa. Urocze, ciche i malownicze miejsce. Wokół nowe budownictwo. Niedaleko szkoła, kościół, sklepy, przychodnia....

Działka rolno-budowlana Przyłogi
Przyłogi · Działka rolno-budowlana · 14900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
3 zł / m²

Działka Przyłogi na sprzedaż bezpośrednio
Działka do 70 m pod zabudowę, dojazd z drogi asfaltowej. W planie wodociągi i kanalizacja we wsi. ...

Działka rolna Skarżysko-Kamienna Pogorzałe, ul. Główna
Skarżysko-Kamienna Pogorzałe, ul. Główna · Działka rolna · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
6 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Pogorzałe na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolna,wjazd od ulicy Głównej.Wymiary działki:wjazd o szerokości 3metrów,który ciągnie sie na długości 100 metrów,następnie działka rozszerza się na 12metrów szerokości i 300metrów długości.Jak więc widać jest to miejsce dla tych ,którzy nie lubią hałasu przejeżdzających samocho...

Działka rolna Skotniki Górne
Skotniki Górne · Działka rolna · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
25 zł / m²

Działka Skotniki Górne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke przy drodze asfaltowej w miejscowości Skotniki Górne gmia Wiślica...

Działka rolna Dziewięczyce
Dziewięczyce · Działka rolna · 19200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
2 zł / m²

Działka Dziewięczyce na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, mam do sprzedania działkę rolną w gminie Działoszyce o powierzchni 1,92ha, z czego 0,5h to teren porośnięty drzewami. Dojazd do działki zapewnia droga polna, działka ma kształt prostokąta, wygodna w uprawie. Kontakt telefoniczny. ...

Działka rekreacyjna Szeligi
Szeligi · Działka rekreacyjna · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
38 zł / m²

Działka Szeligi na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjno-budowlana nad zalewem Wióry. W zagospodarowaniu przestrzennym ujęta jako działka pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd drogą asfaltową. Woda, prąd do doprowadzenia z odległości ok 50m. Piękne widoki, cisza, spokój i czyste powietrze....

Działka rolna Rębów Błonie
Rębów Błonie · Działka rolna · 13500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
1 zł / m²

Działka Rębów Błonie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę o powierzchni 1.35 h.Łąka w jednym kawałku.Dojazd droga asfaltową.Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Brzezinki Ściegna
Brzezinki Ściegna · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
71 zł / m²

Działka Brzezinki Ściegna na sprzedaż bezpośrednio
Zapraszam do zakupu pięknej i dużej działki budowlanej położonej w miejscowości Brzezinki w odległości 10 kilometrów od Kielc. Okolice działki są bardzo urokliwe, mnóstwo tu zieleni zadrzewień i lasów oraz widoki na Góry Świętokrzyskie. Jest też stały strumień, z którym działka graniczy krótszym bok...

Działka budowlana Kielce Białogon, ul. Pańska
Kielce Białogon, ul. Pańska · Działka budowlana · 804 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
224 zł / m²

Działka Kielce Białogon na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedamy atrakcyjna dzialke budowlana,polozona w dzielnicy Białogon,przy ul.Pańskiej.Nieruchomosc doskonale skomunikowana z centrum,w poblizu przystanki MPK,Delikatesy,apteka,przychodnia,szkola oraz przedszkole.Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy,przy drodze asfaltowej z chodnikiem z ko...

Działka budowlana Piaseczna Górka
Piaseczna Górka · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
108 zł / m²

Działka Piaseczna Górka na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w miejscowosci Piaseczna Górka, cena do uzgodnienia...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.