Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

1474 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1468) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka rolno-budowlana Rataje Nadleśnictwo Rataje
Rataje Nadleśnictwo Rataje · Działka rolno-budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
68 zł / m²

Działka Rataje Nadleśnictwo Rataje na sprzedaż bezpośrednio
Działka w miejscowości Rataje pod Starachowicami. wymiary 17m na 170m. Dojazd od południa gruntowy utwardzony, od północy asfalt. Przyjazne sąsiedztwo, blisko las. ...

Działka budowlana Brynica Sucha
Brynica Sucha · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
34 zł / m²

Działka Brynica Sucha na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w miejscowości Brynica Sucha, 6km od Jędrzejowa. Powierzchnia 25 arów, wymiary ok 25 x 97 metry. Położona w bardzo cichej okolicy, otoczona lasem z bardzo dobrym dojazdem do tras krajowych: 78 (11km) oraz 7 (6km). 85000 złotych. Oferta bez pośredników....

Działka budowlana Pierzchnica, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego
Pierzchnica, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego · Działka budowlana · 33000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 000 zł
2 zł / m²

Działka Pierzchnica na sprzedaż bezpośrednio
Działka pierwsza w pasie zabudowy, wszystkie media w sąsiedztwie, w pobliżu szkoła i dom seniora....

Działka budowlana Starachowice, ul. Kornatka
Starachowice, ul. Kornatka · Działka budowlana · 1025 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
63 zł / m²

Działka Starachowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlane w m. Starachowice ul. Kornatka. Powierzchnia działek D1 - 1025m2 (27mx37m). Działka położone w cichej i spokojnej okolicy. Działki uzbrojone. Możliwość zakupu działki z decyzją pozwolenia na budowę z wybranym przez kupującego projektem budynku mieszkalnego. Po więcej in...

Działka budowlana Bilcza, ul. Pogodna
Bilcza, ul. Pogodna · Działka budowlana · 1992 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
100 zł / m²

Działka Bilcza na sprzedaż bezpośrednio
Droga będzie nie długo asfaltowa ,zapewnienie gminy ze do konca roku. Po sąsiedzku działki już zamieszkane....

Działka inwestycyjna Busko-Zdrój Centrum, ul. Uzdrowiskowa
Busko-Zdrój Centrum, ul. Uzdrowiskowa · Działka inwestycyjna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
600 zł / m²

Działka Busko-Zdrój Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Najlepsza działka budowlana pod sanatorium hotel SPA w części zdrojowej Buska. Oferta bez prowizji. Działka budowlana przy ulicy Uzdrowiskowej, położona w strefie uzdrowiskowej na obszarze objętym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren jest przeznaczony w planie zagospodarowania przestrze...

Działka budowlana Ćmińsk, ul. Światełek
Ćmińsk, ul. Światełek · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
72 zł / m²

Działka Ćmińsk na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Ćmińsk, ul. Światełek. Duża działka o szerokości 30m i długości 60m lub dwie mniejsze działki 2 x 30m długości. Bezpośrednio przy asfaltowej ulicy, prąd i woda z bliskim dostępem. Atrakcyjna okolica: lasy, rzeka Bobrza, zalew Umer - sąsiadująca mi...

Działka budowlana Włoszczowa
Włoszczowa · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
100 zł / m²

Działka Włoszczowa na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działki pod budowę domu lub pod działalność gospodarczą. Druga opcja tylko przy zakupie całości tj. 9.000 m2 (90 ar). Całość oznacza połączone 2 działki widoczne na załączonym zdjęciu. Możliwość wydzielenia mniejszych działek, jednak nie mniejszych niż 1.200m2 (12ar). Obok działk...

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski Paulinów, ul. Paulinowska
Ostrowiec Świętokrzyski Paulinów, ul. Paulinowska · Działka budowlana · 1750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
25 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski Paulinów na sprzedaż bezpośrednio
Tanio,działka budowlana,spokojna okolica. 1.km do Tesco i basenu. 300 m przystanek autobusowy i sklepy.Zapraszam do oglądania....

Działka inwestycyjna Rudka
Rudka · Działka inwestycyjna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
63 zł / m²

Działka Rudka na sprzedaż bezpośrednio
Działka częściowo utwardzona.Woda prąd ,Grubość utwardzenia ok 80cm.Szerokość działki ok 25m. Działka jest w prostokącie. Przy głównej trasie 9. ...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.