Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

1325 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1322) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Ossala · Działka rolno-budowlana · 15400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
8 zł / m²

Działka Ossala na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się około 7 km od miasta Połaniec. szerokość działki to 18 m. z obydwu stron działki jest dojazd bezpośrednio od drogi asfaltowej, z jednej strony dojazd jest od wsi ossala, z drugiej strony dojazd bezpośrednio od trasy nr.79 . Możliwość podzielenia działki i zakupu połowy lub częśc...

Jankowice · Działka rolna · 21300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
6 zł / m²

Działka Jankowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rolną o powierzchni 2,13 w miejscowości Jankowice gm Ożarów...

Działka budowlana Pińczów, ul. 3 Maja
Pińczów, ul. 3 Maja · Działka budowlana · 5600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 000 zł
33 zł / m²

Działka Pińczów na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę budowlana przy Głównej drodze w Pińczowie na ul.3-maja.Ok 1,5 km do Centrum Miasta. Szerokość-13 m Długość-430 m....

Zdanowice · Działka budowlana · 7600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
22 000 zł
3 zł / m²

Działka Zdanowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana o powierzchni 76 arow w miejscowosci zdanowice przy trasie katowickiej...

Końskie, ul. Zachodnia · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
147 000 zł
134 zł / m²

Działka Końskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Końskich przy ul. Zachodniej na przeciwko lasu....

Działka budowlana Szewce, ul. Rajska
Szewce, ul. Rajska · Działka budowlana · 1049 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
104 600 zł
100 zł / m²

Działka Szewce na sprzedaż bezpośrednio
Nr działki 345/13. Media w drodze. Działka jest ogrodzona z 3 stron, pozostaje do ogrodzenia strona wjazdowa. Działka lezy w kompleksie nowych domków jednorodzinych. Dookoła sympatyczni sasiedzi. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt - Ola. ...

Kielce Białogon, ul. Pańska · Działka budowlana · 804 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
211 zł / m²

Działka Kielce Białogon na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Kielcach,przy ul.Pańskiej w dzielnicy Białogon.Media w dzialce,prąd w drodze.Działka w pierwszej linii zabudowy,wjazd z ulicy asfaltowej.Przed działką chodnik z kostki brukowej.Szerokość ok.22 m.Zabudowa jednorodzinna I bliźniacza wokół.Blisko do c...

Działka rolno-budowlana Łukowa
Łukowa · Działka rolno-budowlana · 22700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 000 zł
4 zł / m²

Działka Łukowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy - 2,27 ha w miejscowości Łukowa , częściowo zalesiona . Działka położona w sąsiedztwie wsi , przy drodze asfaltowej ....

Pasturka · Działka rolna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
8 zł / m²

Działka Pasturka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną przy trasie Pińczów Pasturka. więcej informacji pod telefonem ...

Działka budowlana Łopuszno Górki, ul. Górki Łopuszańskie
Łopuszno Górki, ul. Górki Łopuszańskie · Działka budowlana · 2688 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
37 zł / m²

Działka Łopuszno Górki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną 494/1 o powierzchni 2688 m położoną w miejscowości Łopuszno przy ul. Górki Łopuszanskie . Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie wszędzie blisko. W niedużej odległości szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, Kościół. Do rynku 10 min spacerem. Niedale...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.