Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

1388 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1381) oraz niepowtarzające się oferty agencji (7).

Działka rolno-budowlana Łubowa
Łubowa · Działka rolno-budowlana · 3900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
12 zł / m²

Działka Łubowa na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę z budynkiem mieszkalnym wraz z mediami. Działka budowlana 7 arów z lasem 32 ary co daje 39 arów. Spokojna cicha okolica, droga asfaltowa, spokojnie mili sąsiedzi, dużo zieleni. Idealne miejsce na mieszkanie w spokoju i zaciszu. Las porośnięty drzewami sosnowymi w przewadze....

Działka rolna Świniary
Świniary · Działka rolna · 8900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Świniary na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania grunty rolne we wsi Swiniary gmina solec zdroj blisko drogi DK 79 Dzialki o numerze ewidencyjnym 559,558,390,557,389. Klasa ziemi 5-6..Wszystkie dzialki obok sebie.Sprzedaje tylko calosci. W razie pytan prosze o kontakt telefoniczny pod numerem tel. Pozdrawiam...

Działka budowlana Gniewięcin
Gniewięcin · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
30 zł / m²

Działka Gniewięcin na sprzedaż bezpośrednio
Działka w kształcie trójkąta, uzbrojona (prąd, woda), spokojna okolica, blisko grzybne lasy, 4km do centrum Sędziszowa, 60 km do Kielc, 60 km do Krakowa, do drogi krajowej S7 12km. Na nieruchomości znajdują się dwa budynki; jeden drewniany drugi murowany. Murowany nadaje się do adaptacji i rozbudowy...

Kulczyzna · Działka rolna · 10900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
4 zł / m²

Działka Kulczyzna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1.09ha w miejscowości Kulczyzna/Kopaniny koło Jędrzejowa. Dojazd z obu stron....

Działka budowlana Białoborze
Białoborze · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 500 zł
19 zł / m²

Działka Białoborze na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do zaoferowania działkę budowlaną uzbrojoną w miejscowości Białoborze k.Stopnicy. Działka w regularnym kształcie prostokąta o wymiarach: Działka nr 19: 30x50m Możliwośc powiększenia Działka leży przy drodze asfaltowej na działce są media. Możliwość zobaczenia działki na: geopor...

Działka budowlana Pomyków
Pomyków · Działka budowlana · 1076 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 500 zł
73 zł / m²

Działka Pomyków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnym miejscu, położonym blisko lasu w cichym i spokojnym otoczeniu, z dala od głównej drogi z dobrym dojazdem, 2km od Końskich- obręb Pomyków. Od czasu do czasu można zaobserwować dzikie zwierzęta tj sarny, zające, bażanty i dzikie kaczki... Kontakt najlepiej...

Działka rolna Mierzawa
Mierzawa · Działka rolna · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
12 zł / m²

Działka Mierzawa na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania pole orne przy trasie S7 w Mierzawie dzialka przylega do rzeki mierzawa a z drugiej strony do glownej drogi mozliwosc stawiku, budowy i przylega do sasiada bokiem polecam i zapraszam do obejrzenia...

Działka budowlana Tumlin-Węgle
Tumlin-Węgle · Działka budowlana · 7300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
34 zł / m²

Działka Tumlin-Węgle na sprzedaż bezpośrednio
Witam Działka do obejrzenia po uzgodnieniu tel. podany w ogłoszeniu. możliwość podziału np: pół. cena za metr 35,00zł. Polecam Teresa....

Działka budowlana Rataje
Rataje · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
100 zł / m²

Działka Rataje na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana pod lasem w cichej okolicy 2400mk2 ,dojazd drogą asfaltową ,media w działce , Rataje koło Starachowic Kontakt tel....

Działka leśna Trzemosna
Trzemosna · Działka leśna · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
13 zł / m²

Działka Trzemosna na sprzedaż bezpośrednio
Działka leśna położona w miejscowości Trzemosna w gminie Daleszyce oznaczona nr.12. Druga działka oznaczona nr.34....

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.