Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

1266 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1263) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka budowlana Polichno
Polichno · Działka budowlana · 3366 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
159 000 zł
47 zł / m²

Działka Polichno na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3366m2 zlokalizowana w Polichnie gm. Chęciny, woj. świętokrzyskie. Korzystna lokalizacja: 4km do Chęcin, 16km do Kielc. Posiada pozwolenie na budowę, podłączenie wody - sieć wodociągową i prąd. Działka do sprzedania w całości. Posiada podział na trzy mniej...

Działka budowlana Owczary, ul. Przemysłowa
Owczary, ul. Przemysłowa · Działka budowlana · 9642 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
340 000 zł
35 zł / m²

Działka Owczary na sprzedaż bezpośrednio
Dziaka budowlana znajdująca sie przy ulicy przemysłowej [owczary] cena za m2 do uzg...

Teofilów · Działka budowlana · 6300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
6 zł / m²

Działka Teofilów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Teofilów, gm. Tarłów o powierzchni 63 ar. Działka jest uzbrojona w wodę i prąd i studnię. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu ...

Działka budowlana Micigózd, ul. Ogrodowa
Micigózd, ul. Ogrodowa · Działka budowlana · 651 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
69 zł / m²

Działka Micigózd na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z decyzją o warunkach zabudowy wystawioną na mnie ( decyzja do przeniesienia na nowego właściciela). Założona KW. Nr ewidencyjny 447/29 obręb Micigózd gm. Piekoszów. Działka znajduje się na ulicy Ogrodowej. Micigózd Miejscowość znajduje się 14 km od Kielc w gm. Piekoszów. Do Kie...

Działka budowlana Rytwiany, ul. Długa
Rytwiany, ul. Długa · Działka budowlana · 5600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
17 zł / m²

Działka Rytwiany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Rytwianach o nr 366/1, powierzchnia 56ar (wymiary ok 16m na 350 m). Istnieje możliwość podziału na dwie działki po 28ar, ponieważ działka posiada dwie drogi dojazdowe: od ul. Długiej i Piaskowej. Fotografia w załączeniu....

Działka budowlana Porzecze
Porzecze · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
100 zł / m²

Działka Porzecze na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Porzecze gmina Miedziana Góra. Dzialka jest o powierzchni 1000m2,wym 37 x 27 , w sasiedztwie nowe wybudowane domy. Dojazd do działki jest utwardzony , woda w działce,kanalizacja w budowie Bardzo dobry dojazd z Kielc 13 km....

Działka budowlana Kielce, ul. Świerczyńska
Kielce, ul. Świerczyńska · Działka budowlana · 770 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
462 000 zł
600 zł / m²

Działka Kielce na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana wszystkie media przy ul. Świerczyńskiej....

Działka rolno-budowlana Sudół
Sudół · Działka rolno-budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 500 zł
45 zł / m²

Działka Sudół na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Posiadam na sprzedaż działkę rolno- budowlaną o pow.2500m2 . Działka położona jest w miejscowości Sudół ok 3km od Ostrowca Świętokrzyskiego.Działka położona jest w pięknej, cichej i spokojnej okolicy 50m do lasu, 200m do sklepu, 400m do głównej drogi (754 Ostrowiec-Bałtów) a zarazem do najbl...

Działka budowlana Jędrzejów, ul. Adolfa Dygasińskiego 120
Jędrzejów, ul. Adolfa Dygasińskiego · Działka budowlana · 2163 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
74 zł / m²

Działka Jędrzejów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę wraz z domem i garażem. Lokalizacja działki: ul. Adolfa Dygasińskiego 120, Jędrzejów. (nr ewidencyjny działki 83) Powierzchnia działki 21,63 ar. Przeznaczenie działki: pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną i usługową oraz zabudowę produkcyjną, składową i magazynową. Dział...

Działka rolno-budowlana Baszowice
Baszowice · Działka rolno-budowlana · 14000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
560 000 zł
40 zł / m²

Działka Baszowice na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjne położona u podnóża Gór Świętokrzyskich. Piękny widok na Łysą Górę, klasztor na Św. Krzyżu, odległość w linii prostej 4 km. Przez działkę przepływa rzeka Pokrzywianka. Działka położona jest w odległości 500 m od drogi nr 751 Bodzentyn - Nowa Słupia, dojazd do działki nową drogą asfaltową. ...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.