Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1526 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1521) oraz niepowtarzające się oferty agencji (5).

Działka rolna Parszów
Parszów · Działka rolna · 7400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
74 000 zł
10 zł / m²

Działka Parszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w Parszowie, działka leży przy drodze gminnej, jestem właścicielem nieruchomości, cena do negocjacji...

Działka rolno-budowlana Wola Kiełczyńska
Wola Kiełczyńska · Działka rolno-budowlana · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
3 zł / m²

Działka Wola Kiełczyńska na sprzedaż bezpośrednio
Działka ok. 2ha położona pośrodku wsi ,częsciowo zadrzewiona...

Działka rolno-budowlana Sieczków
Sieczków · Działka rolno-budowlana · 7800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
13 zł / m²

Działka Sieczków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładną działkę rolno- budowlaną, położoną w miejscowości Sieczkow, spokojna, cicha okolica, w niewielkiej odległosci: sklepy, poczta, kościół, gmina, osrodek zdrowia. Dojazd drogą asfaltową....

Działka budowlana Szaniec
Szaniec · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
34 999 zł
23 zł / m²

Działka Szaniec na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlane we wsi Szaniec. Dobra lokalizacja. Częściowo uzbrojone...

Działka rolno-budowlana Wójcza
Wójcza · Działka rolno-budowlana · 55000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
550 000 zł
10 zł / m²

Działka Wójcza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne o powierzchni 55000 m2, cena 10 zł za 1 m2 z możliwością zabudowy. Wszystkie media ulokowane na działce (gaz, prąd, woda, kanalizacja). Nr działek: 264/2, 265, 266, 267 obręb 21 Wójcza , gmina Pacanów.Bardzo atrakcyjne położenie działek....

Działka budowlana Opatów, ul. 1 Maja
Opatów, ul. 1 Maja · Działka budowlana · 493 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
142 zł / m²

Działka Opatów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 493m2 na ul. 1 Maja w Opatowie....

Działka budowlana Książe-Skroniów
Książe-Skroniów · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
132 zł / m²

Działka Książe-Skroniów na sprzedaż bezpośrednio
WITAM.MAM DO SPRZEDANIA DZIAŁKĘ USYTUOWANĄ WE WSI KSIĄŻĘ SKRONIÓW(ODDALONĄ OD MIASTA JĘDRZEJOWA 3KM). POWIERZCHNIA DZIAŁKI 1100m -obecnie 11a znajduję się w zabudowie(BUDYNEK MIESZKALNO GOSPODARCZY I WOLNO STOJĄCY MUROWANY GARAŻ) -aktualnie istnieje plan rozbudowy budynku mieszkalno-gospodarczeg...

Działka rekreacyjna Kielce Dobromyśl
Kielce Dobromyśl · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
63 zł / m²

Działka Kielce Dobromyśl na sprzedaż bezpośrednio
Lokalizacja działki to Kielce - Dobromyśl ( ogrody Staszica ). Działka zagospodarowana z małym domkiem. Działka jest zadbana w atrakcyjnej lokalizacji. Zielona przestrzeń. Zadbane rośliny, krzewy i kwiaty. Idealna na letni wypoczynek. Szczegółowe informacje po kontakcie telefonicznym....

Działka budowlana Podmaleniec
Podmaleniec · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
10 zł / m²

Działka Podmaleniec na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę budowlaną 30 arów położoną 3 km od Staszowa więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka budowlana Polichno
Polichno · Działka budowlana · 6600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
19 zł / m²

Działka Polichno na sprzedaż bezpośrednio
Witam, chętnie sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 6600 m². Działka zlokalizowana jest w miejscowości Polichno. Teren na którym jest usytuowana nieruchomość, charakteryzuje górzystość, co niewątpliwie sprzyja podziwianiu malowniczego krajobrazu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się rozl...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.