Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1326 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1323) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Wzory · Działka rolno-budowlana · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
2 zł / m²

Działka Wzory na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno-budowlana więcej informacji pod nr telefonu....

Działka budowlana Wincentów
Wincentów · Działka budowlana · 5470 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 999 zł
18 zł / m²

Działka Wincentów na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działkę o powierzchni 0.5470 ha.Woda,prąd,kanalizacja przy działce. Porośnięta samosiejkami,na które mam pozwolenie na wycięcie.Dojazd drogą asfaltową.Numer ewidencyjny 58/3...

Działka rekreacyjna Prawęcin
Prawęcin · Działka rekreacyjna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
25 zł / m²

Działka Prawęcin na sprzedaż bezpośrednio
Działka w piękne położonej wsi Prawęcin gmina Kunów z widokiem na Pasmo Łysogórskie.Ogrodzona ,zadrzewiona z budynkami gospodarczymi .Media blisko.W pobliżu zalew Wióry. Polecam....

Kielce, ul. Dobromyśl · Działka budowlana · 876 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
876 000 zł
1000 zł / m²

Działka Kielce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 6 działek budowlanych położonych przy ul. Dobromyśl 43A w Kielcach. 5 działek o powierzchni 876 m2 i 1 działka o powierzchni 1093 m2. Teren ogrodzony możliwość przyłączenia do wodociągu, sieci energetycznej i kanalizacji miejskiej. Przystanek komunikacji miejskiej w odległości 10m....

Działka budowlana Zwlecza
Zwlecza · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
17 zł / m²

Działka Zwlecza na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowalna o powierzchni 30 ar., położona w niewielkiej miejscowości Zwlecza w woj. świętokrzyskim. Na działkę doprowadzona woda oraz prąd. Wymiary działki 65x46 m ...

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski · Działka budowlana · 1207 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
138 805 zł
115 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana róg Grabowieckiej i Kraszewskiego. Powierzchnia 1207 m, 34mx43m. Gaz, prąd, kolektor, woda....

Ruszcza-Płaszczyzna · Działka rolna · 5500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 000 zł
3 zł / m²

Działka Ruszcza-Płaszczyzna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,55h w miejscowości Ruszcza-Płaszczyzna. Dookoła sady,bardzo dobry dojazd,spokojna okolica. Cena:17 tys. do negocjacji....

Działka budowlana Trzciniec
Trzciniec · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
24 000 zł
20 zł / m²

Działka Trzciniec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Trzcincu o powierzchni 12 arow. Przez działkę przeprowadzony jest wodociąg, prąd...

Działka rolno-budowlana Stopnica
Stopnica · Działka rolno-budowlana · 1754 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
71 zł / m²

Działka Stopnica na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM 2 DZIAŁKI W STOPNICY. Dzień dobry. Chcę sprzedać 2 działki położone w mieście Stopnica o nr 361/4 i 361/7 o łącznej powierzchni 0,1754ha. Działki mają bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 73 Kielce Tarnów. Idealnie nadająca się pod działalność gospodarczą. Działki utwardzone ...

Działka budowlana Bliżyn
Bliżyn · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
73 zł / m²

Działka Bliżyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlaną 0k 1100 m2 dzialka jest ogrodzona siatka oraz brama z furtka na dzialce znajduje sie garaz blaszany na 30 cm plycie betonowej. dzialka znajduje sie w malowniczej miejscowosci bliżyn obok dzialki znajduja sie wszystkie media niedaleko dzialki znajduje sie równiez zalew r...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.