Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1387 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1380) oraz niepowtarzające się oferty agencji (7).

Masłów Pierwszy · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
178 000 zł
119 zł / m²

Działka Masłów Pierwszy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną położoną w atrakcyjnej części gminy Masłów. Działka usytuowana na górce, przy drodze asfaltowej. Cena do negocjacji....

Kielce, ul. Tarnowska · Działka budowlana · 2630 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
789 000 zł
300 zł / m²

Działka Kielce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 2630m2 obręb 0024 nr 1239/2-KW w kształcie trójkąta o wymiarach 100m x 55 m x 95 m z wjazdem z nowo budowanej drogi 764 (połączenie ul.Tarnowskiej z Rondem Czwartaków w Kielcach) droga bez ekranów. Cena za 1m 300,00 zł. Więcej informacji telefonicznie....

Starzechowice Starzechowice Górne · Działka rolna · 35000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
1 zł / m²

Działka Starzechowice Starzechowice Górne na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania są nieużytki rolne i działki leśne....

Pierzchnica · Działka rolno-budowlana · 3400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
35 zł / m²

Działka Pierzchnica na sprzedaż bezpośrednio
Dziełka rolno-budowlana w gminie pierzchnica woj. świętokrzyskie k/chmielnika blisko kielc, na działce znajduje się dom mieszkalny do remontu oraz zabudowania gospodarcze , jest też kawałek sadu. ...

Działka rolna Rogów
Rogów · Działka rolna · 10500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
4 zł / m²

Działka Rogów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole na terenie gminy Opatowiec w miejscowosci Rogow powierzchnia 1h05ara zainteresowanych proszę o kontakt...

Wodzisław · Działka budowlana · 885 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
34 000 zł
38 zł / m²

Działka Wodzisław na sprzedaż bezpośrednio
Witam do sprzedania mam działkę budowlaną w Wodzisławiu działka pięknie położona niedaleko las i zalew , możliwa daleko idąca negocjacja ceny...

Działka budowlana Czekarzewice Drugie
Czekarzewice Drugie · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
31 000 zł
25 zł / m²

Działka Czekarzewice Drugie na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam o spzedania kilka działek w Czekarzewicach Drugich. Od 12ar do 30ar Podana cena jest za działke 1250 m Działka uzbrojona więcej informacji pod nr tel. ...

Działka budowlana Oleszno
Oleszno · Działka budowlana · 7600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
25 zł / m²

Działka Oleszno na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania piękną działkę budowlaną o powierzchni 76 arow, wymiary dzialki ro 25mx305m. Dzialka polozona jest w miejscowosci oleszno, dzialka położona jest 170 m od parku w olesznie, wydane sa warunki zabudowy, dzialka jest uzbrojona w wode i prad, wiecej informacji pod numerem telefonu...

Działka rolno-budowlana Sielec
Sielec · Działka rolno-budowlana · 1216 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 000 zł
51 zł / m²

Działka Sielec na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam do sprzedania 2 działki pod budowę domu w miejscowości Sielec (3 km od Staszowa). Znajdują się one w spokojnej okolicy przy drodze powiatowej nr 424/2. Wymiary działek: 1216m2 (12 arów)nr -418/10, 1219m2 (12 arów)nr-418/11. Każda posiada warunki zabudowy. Cena jednej działki wynosi 62.0...

Działka rolno-budowlana Ossala
Ossala · Działka rolno-budowlana · 27100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
5 zł / m²

Działka Ossala na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działki Rolno Budowlane wraz z lasem i dwoma łąkami położone w miejscowości Ossala gmina Osiek, 9 km od Połańca . Działki z warunkami zabudowy, można podzielić na trzy duze obszary,przecinają one droge krajową nr 79 . Piękna okolica blisko lasy i łąki. Lączna powierzchnia to 2,71 ha w tym ...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.