Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat wolsztyński - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

49 działek na sprzedaż powiat wolsztyński. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (47) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Chorzemin
Chorzemin · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
48 zł / m²

Działka Chorzemin na sprzedaż bezpośrednio
Opis Chorzemin, okolice Wolsztyn, działka budowlana nad jeziorem, 789 m2, -nr działki 658/183 -na mapce nr42 Do sprzedania działka budowlana w okolicy Wolsztyna , nad jeziorem, o powierzchni od 789 m2 . Działka położone w sąsiedztwie jeziora w malowniczym otoczeniu lasu oraz szlaków krajobrazowych. Działka jest w pełni przygotowana do zabudowy została geodezyjnie podzielona oraz objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub le...

Działka rolna Mariankowo
Mariankowo · Działka rolna · 21500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
7 zł / m²

Działka Mariankowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole o powierzchni 2,15 ha w miejscowości Mariankowo....

Działka inwestycyjna Wolsztyn, ul. Słoneczna
Wolsztyn, ul. Słoneczna · Działka inwestycyjna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
550 000 zł
183 zł / m²

Działka Wolsztyn na sprzedaż bezpośrednio
Szukasz działki pod swój wymarzony dom? Zapoznaj się z tą ofertą! OKOLICA Na sprzedaż działka w miejscowości Wolsztyn niedaleko Poznania i Zielonej Góry. Świetna lokalizacja, 1 km do jeziora Karpickego z pięknie zagospodarowanym parkiem, przystanią i plażą. Ostatnia taka działka budowlana w samym centrum miasta , ale w zacisznym zakątku w otoczeniu drzew i nisskiej zabudowy. W zasięgu ręki szkoła, szpital, jezioro,dworzec,sklepy, kościół, przedszkole. DZIAŁKA Działka budowlana o...

Działka rolna Obra
Obra · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
3 zł / m²

Działka Obra na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia rolna znajduje się w okolicach Obry, koło Wolsztyna.Numer działki 524 , klasa 5...

Działka rekreacyjna Wieleń, ul. Letnia 2
Wieleń, ul. Letnia · Działka rekreacyjna · 1461 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
96 zł / m²

Działka Wieleń na sprzedaż bezpośrednio
Witam,polecam działkę rekreacyjną położoną w Wieleńiu przy ulicy Letniej 2 w Przemęckim Parku Krajobrazowym w gminie Przemęt pow. Wolsztyński nad jeziorem Wieleńskim.Możliwość budowy domu całorocznego .Okolica zagospodarowana ,odległość do jeziora 300m,blisko las działka w kształcie prostokąta ogrodzona siatką drucianą brama oraz furtka stalowa.Na terenie działki znajduje się kanalizacja,energia elektryczna w pobliżu działki.Działka położona w pięknej i atrakcyjnej turystycznie okolicy.Nr księgi...

Działka budowlana Boruja
Boruja · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
43 zł / m²

Działka Boruja na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona w miejscowości Boruja,na działce prąd, wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny , Na działce rosną przepiękne dęby, działka jest położona w pobliżu rzeki i jeziora....

Działka budowlana Boruja
Boruja · Działka budowlana · 7300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
146 000 zł
20 zł / m²

Działka Boruja na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedaje działkę budowlaną o powierzchni 7300 m2. Położona jest przy pięknym lesie. dojazd do działki jest prosto z drogi asfaltowej. doprowadzone są przyłącza (prąd, woda, telefon). Do pięknego i czystego jeziora Kuźnickiego niecałe 2 km. Piękne miejsc nadające się pod agroturystykę....

Działka rolna Perkowo
Perkowo · Działka rolna · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
47 000 zł
78 zł / m²

Działka Perkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka nad jeziorem Błotnickim w Perkowie, gmina Przemęt. Działka jest ogrodzona, obsiana trawą, posadzone tuje, wywiercona studnia ,wykopane szambo i doprowadzony prąd....

Działka budowlana Wieleń, ul. Wczasowa
Wieleń, ul. Wczasowa · Działka budowlana · 18920 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
299 500 zł
16 zł / m²

Działka Wieleń na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wieleń. Dojazd do działki: drogą utwardzoną gminną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 18 920 m2 nad Jeziorem Wieleńskim na obszarze Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Teren: płaski, ogrodzony drzewami. Dostępne media: prąd - wydane warunki przyłącza do sieci, woda. Istnieje możliwość podziału działki na kilka mniejszych. Działka z projektem budowlanym domu. Okolice działki: Sąsiedztwo: działki niez...

Działka budowlana Radomierz
Radomierz · Działka budowlana · 7000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
36 zł / m²

Działka Radomierz na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Radomierz. Dojazd do działki: drogą asfaltową cichą. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 7000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: wszystkie media w drodze. Okolice działki: Sąsiedztwo: stara zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: jezioro, las. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od Leszna: około 33 km....

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.