Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat węgrowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

99 działek na sprzedaż powiat węgrowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (97) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka leśna Zając
Zając · Działka leśna · 8800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
17 zł / m²

Działka Zając na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty leśne cena do negocjacji. pozdrawiam...

Działka budowlana Węgrów, ul. Sosnowa
Węgrów, ul. Sosnowa · Działka budowlana · 1290 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 999 zł
78 zł / m²

Działka Węgrów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w Węgrowie przy ul. Sosnowej (250 m od ulicy Gdańskiej) sąsiadujące z ciągłą zabudową. Działki położone są w malowniczej okolicy, w bliskim sąsiedztwie doliny Liwca, toteż jest to teren atrakcyjny do zagospodarowania. Dostępny prąd i woda. Gorąco polecam i zachęcam do kontaktu....

Działka rolno-budowlana Wólka Paplińska, Wólka Paplińska  36
Wólka Paplińska, Wólka Paplińska · Działka rolno-budowlana · 21000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
5 zł / m²

Działka Wólka Paplińska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,1ha przy drodze krajowej 62 z bezpośrednim dostępem do rzeki Liwiec w miejscowości Wólka Paplińska. Szerokość działki 40m a długość ponad 500m. Wjazd na działkę z drogi krajowej 62. Bardzo malownicza okolica. ...

Działka rekreacyjna Wąsosze
Wąsosze · Działka rekreacyjna · 1473 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
85 zł / m²

Działka Wąsosze na sprzedaż bezpośrednio
Działka we wsi Wąsosze 15arów 200m do lasu ,70 m od asfaltu między gospodarstwami a jednak na uboczu .Cisza spokój, drzewa owocowe, tuje ,sosny,szambo, woda z własnego ujęcia.Domek drewniany ocieplony 10 cm. wełną 5x7m,góra też 5x7m. Taras na dole 2,5x8m. na górze balkon 5x1m z boku murowany gril i aneks grilowy. Ogrodzenie płot drewniany.Działka 80km. od Warszawy, 10km. od Węgrowa ...

Działka budowlana Grabowiec, Grabowiec 68
Grabowiec, Grabowiec · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
23 zł / m²

Działka Grabowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną we wsi Grabowiec 68, pow. węgrowski, woj. mazowieckie ok. 60 km. od Warszawy. Działka bezpośrednio przy asfaltowej drodze powiatowej, niedaleko szkoła, przedszkole, kościół, sklep, las. Na działce stoi ponad stuletni budynek z przyłączonym światłem. Blisko przystanek autobusowy i PKP. Działka w kształcie prostokąta, 1300 m2. Cena 30 tys. do negocjacji Szerokość 18 m. Długość 90 m ...

Działka budowlana Węgrów, al. Partyzantów
Węgrów, al. Partyzantów · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
100 zł / m²

Działka Węgrów na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę 15 arów w Węgrowie na ul.Partyzantów , cena do negocjacji , proszę kontaktować się w weekendy...

Działka rolno-budowlana Miedzna, ul. ks. Teofila Rybki
Miedzna, ul. ks. Teofila Rybki · Działka rolno-budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
81 000 zł
45 zł / m²

Działka Miedzna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o pow. 1800 m2 we wsi Miedzna przy ul. Ks.T. Rybki róg Ogrodowej.Działka nie jest objęta decyzją o warunkach zabudowy. Łatwy dostęp do sieci energetycznej i wodno- kanalizacyjnej.Powierzchnię działki do sprzedania można zwiększyć lub pomniejszyć....

Działka rolno-budowlana Ruchna
Ruchna · Działka rolno-budowlana · 4500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
7 zł / m²

Działka Ruchna na sprzedaż bezpośrednio
WITAM. SPRZEDAM PILNIE DZIAŁKIĘ ROLNO BUDOWLANĄ BLISKO WĘGROWA 30 KM OD SIEDLEC. ZADBANA RÓWNA Z DOSTĘPEM DO MEDIÓW....

Działka budowlana Węgrów, ul. Nowiny
Węgrów, ul. Nowiny · Działka budowlana · 5618 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
275 000 zł
49 zł / m²

Działka Węgrów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Węgrów. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 5818 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. ...

Działka siedliskowa Sewerynów
Sewerynów · Działka siedliskowa · 18400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
370 000 zł
20 zł / m²

Działka Sewerynów na sprzedaż
Działka siedliskowa położona w miejscowości Sewerynów, gm. Korytnica. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa siedliskowa. Opis działki: Działka o powierzchni 18 400 m2 w kształcie prostokąta 443 X 41,5. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport prywatny. Odległość od centrum Warszawy: około 65 km. Sąsiedztwo: zabudowa siedliskowa. Rekreacja: las....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.