Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat sokołowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

63 działek na sprzedaż powiat sokołowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (61) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski · Działka budowlana · 3900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
56 zł / m²

Działka Sokołów Podlaski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 39 arów zabudowaną- dwa domy parterowe a trzeci w stanie surowym + budynki gospodarcze ...

Działka budowlana Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
36 zł / m²

Działka Sokołów Podlaski na sprzedaż bezpośrednio
Dziłka Budowlana, zagospodarowana. Prąd + siła 7 KW Woda studnia głębinowa. Działka ogrodzona. Drzewka owocowe i Iglaste, zagospodarowana . Obok drogi asfaltowej. Centrum Wsi. Na działce stoi domek drewniany z bala. Powierzchnia 50 m2 Balkon i taras Tu więcej zdjęć https://www.aukcjoner.pl/gallery/026603760-.html#I1...

Działka rolna Ceranów
Ceranów · Działka rolna · 15414 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
3 zł / m²

Działka Ceranów na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo dobre pole zmeliorowane i wapnowane nie zachwaszczone obecnie ściernisko po rzepaku. Ceranów nr działki 1018 powierzchnia 1,54ha....

Działka rolna Kostki
Kostki · Działka rolna · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
5 zł / m²

Działka Kostki na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Sokołów Podlaski, ul. Nieciecka
Sokołów Podlaski, ul. Nieciecka · Działka budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
17 zł / m²

Działka Sokołów Podlaski na sprzedaż bezpośrednio
Witam posiadam na sprzedaż działkę budowlna w sokołowie podlaskim. Powierzchnia 60 ary. ul, nieciecka Woda prąd wszysko podciagniete W razie jakich kolwiek pytań proszę dzwonic tel.  Pozdrawiam :)...

Działka rolna Natolin
Natolin · Działka rolna · 11700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
3 zł / m²

Działka Natolin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę położoną nad Bugiem o powierzchni 1,17 obręb wsi Natolin numery działek 400/2, 400/3, 401, 402....

Działka rekreacyjna Nowa Wieś
Nowa Wieś · Działka rekreacyjna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
10 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w cichej i pięknej okolicy blisko lasu 2,5 km od Kosowa Lackiego około 1 km od stadniny koni w miejscowości Nowa Wieś.Na działce jest prąd,dostęp do drogi publicznej.cała działka ma 2 ha,możliwość podzielenia na mniejsze działki wymiary szer.60 m x 344 m cena 10 zł za m2 do negocjacji całość 200000 zł...

Działka budowlana Bielany-Jarosławy
Bielany-Jarosławy · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
43 zł / m²

Działka Bielany-Jarosławy na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedaje uzbrojona działkę budowlana położona w centralnej części miejscowości Bielany (9 km od Sokołowa Podlaskiego, 20 km od Siedlec). Działka jest usytuowana przy drodze powiatowej, dodatkowo od południowej części przez cała jej szerokość biegnie droga utwardzona- można łatwo podzielić działkę na cześć rekreacyjna jak i gospodarcza. ...

Działka rolna Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski · Działka rolna · 50700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
9 zł / m²

Działka Sokołów Podlaski na sprzedaż
Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Świdno. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: rolno-budowlane. Opis działki: Działka o powierzchni 5,7 ha m2 w kształcie litery L. Teren: płaski, częściowo zalesiony, w części budowlanej ogrodzony. Na działce znajduje się dom piętrowy o powierzchni 70 m2, ogrzewany kominkiem oraz centralne ogrzewanie na gaz. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Odległość od Warszawy: około 65 km. Rekreacja: las, rzeka, na działce ...

Działka budowlana Sterdyń, ul. Targowa
Sterdyń, ul. Targowa · Działka budowlana · 391 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
95 zł / m²

Działka Sterdyń na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Sterdyń, gmina Sterdyń. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 391 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie, prywatne linie autobusowe. Sąsiedztwo: zabudowania, działki. Rekreacja: las, ścieżka rowerowa, obiekt sportowy. Usługi: sklep, apteka, bank, przychodnia, piekarnia, fryzjer. ...

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.