Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat płoński - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

226 działek na sprzedaż powiat płoński. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (219) oraz niepowtarzające się oferty agencji (7).

Działka rolno-budowlana Modzele-Bartłomieje
Modzele-Bartłomieje · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
18 zł / m²

Działka Modzele-Bartłomieje na sprzedaż bezpośrednio
Modzele Bartłomieje gm. Nowe Miasto. Wieś położona 60 km od Warszawy w powiecie płońskim, 4 km od zalewu w Nowym Mieście. Jest to działka o powierzchni 3000 m2, otoczona lasem na zapleczu wsi Modzele-Bartłomieje. Niedaleko działki (100 m) , przy asfalcie, znajdują się media: prąd i wodociąg. Po sąsiedzku domy całoroczne, oraz działki rekreacyjne. Należy wspomnieć, że gmina Nowe Miasto prężnie rozwija się w kierunku rekreacji. Można tutaj chodzić na grzyby do ogromnych lasów pełnych zwierz...

Działka rolna Kroczewo
Kroczewo · Działka rolna · 27700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
249 300 zł
9 zł / m²

Działka Kroczewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna o pow. 2,77 ha, z czego: Plantacja aronii (aronia w pełni owocowania): - 1,00 ha - nasadzenie w 2011 r., - 1,77 ha - nasadzenie w 2014 r. - cena za hektar: 90 000 zł - cena działki: 249 300 zł Lokalizacja: Kroczewo, gm. Załuski (40 km na północ od Warszawy, trasa na Gdańsk), obręb Kroczewo. Działka nr 155, położona 1,5 km od trasy S7, w głąb wsi Kroczewo. Klasa ziemi: IV - Możliwość kupienia działki rolnej sąsiadującej, o pow. 5,84 ha, oddzielonej rowem, nad któr...

Działka siedliskowa Raciąż
Raciąż · Działka siedliskowa · 5292 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
370 440 zł
70 zł / m²

Działka Raciąż na sprzedaż bezpośrednio
Polecamy Państwu nieruchomość gruntową z siedliskiem o pow.5292m2 zlokalizowanej w m. Raciąż,ul. Kilińskiego, pow. Płońsk. Media-prąd,woda,kanalizacja ściekowa. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem gospodarczym murowanym krytym blachą o pow.ponad 100m2 oraz budynkiem drewnianym. Siedlisko jest ogrodzone, wjazd od ulicy, a po przeciwnej stronie nieruchomości znajduje się rzeka. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Płońsku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr PL1L/00014544/7...

Działka rolna Goszczyce Średnie
Goszczyce Średnie · Działka rolna · 23400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
41 000 zł
2 zł / m²

Działka Goszczyce Średnie na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę rolna zlokalizowaną w Goszczycach Średnich. Działka o powierzchni 2.34 ha w tym ok 0.3 ha lasu (sosna). Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczne. Cena do minimalnej negocjacji....

Działka inwestycyjna Szczytniki
Szczytniki · Działka inwestycyjna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
50 zł / m²

Działka Szczytniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam teren inwestycyjny w Szczytnikach przy trasie E7...

Działka budowlana Szczytniki
Szczytniki · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
50 zł / m²

Działka Szczytniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Szczytnikach. Wjecej informacji udzielę telefonicznie...

Działka budowlana Sochocin, ul. Kościuszki
Sochocin, ul. Kościuszki · Działka budowlana · 881 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
61 500 zł
70 zł / m²

Działka Sochocin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio, atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Sochocinie ul. Kościuszki. Działkę od lasu oddziela tylko pas drogi. Przedszkole i szkoła w zasięgu 10-15 minutowego spaceru. Powierzchnia działki 881 m.kw. Woda z wodociągu na terenie działki Prąd dostępny. Kanalizacja w budowie: http://www.sochocin.pl/aktualnosci/komunikaty/umowa-o-dofinansowanie-budowy-kanalizacji-podpisana-863/ W sąsiedztwie domki jednorodzinne. Zapraszam do kontaktu. ...

Działka rolna Miączyn
Miączyn · Działka rolna · 3707 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
11 zł / m²

Działka Miączyn na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Miączyn. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 3707 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, kanalizacja, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: 17 km do Nowy Dwór Mazowiecki. Odległość od centrum Miączyna: 1 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne, las. Rekreacja: rzeka,las....

Działka rolna Miączyn
Miączyn · Działka rolna · 3386 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
11 zł / m²

Działka Miączyn na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Miączyn. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 3386 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, kanalizacja, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: 17 km do Nowy Dwór Mazowiecki. Odległość od centrum Miączyna: 1 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne, las. Rekreacja: rzeka,las....

Działka rolna Miączyn
Miączyn · Działka rolna · 4345 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
10 zł / m²

Działka Miączyn na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Miączyn. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 3386 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, kanalizacja, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: 17 km do Nowy Dwór Mazowiecki. Odległość od centrum Miączyna: 1 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne, las. Rekreacja: rzeka, las....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.