Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat ostrowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

91 działek na sprzedaż powiat ostrowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (91)

Działka rolna Pęchratka Mała
Pęchratka Mała · Działka rolna · 36000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
284 000 zł
8 zł / m²

Działka Pęchratka Mała na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia rolna. W jednym podlużnym kawałku bez rowów itd.... 5 dni temu

Działka budowlana Pałapus Szlachecki
Pałapus Szlachecki · Działka budowlana · 7300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
41 zł / m²

Działka Pałapus Szlachecki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 7300m. Działka położona jest w miejscowości Pałapus. Więcej informacji pod nr tel....

Działka budowlana Ugniewo, ul. Mazowiecka
Ugniewo, ul. Mazowiecka · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
67 zł / m²

Działka Ugniewo na sprzedaż bezpośrednio
Działki w kształcie prostokąta, nie ogrodzone. Może być 3 po 900 m2 lub 2 po 1350 m2...

Działka rolna Jelonki
Jelonki · Działka rolna · 23800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
5 zł / m²

Działka Jelonki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę z olszyną w miejscowości Jelonki k. Ostrowi Mazowieckiej. Łączna powierzchnia gruntu to 2,38 ha w tym 1,93 ha łąki. Cena za całość 110 000 złotych. Możliwa rozsądna negocjacja. ...

Działka rolna Skłody-Stachy
Skłody-Stachy · Działka rolna · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
2 zł / m²

Działka Skłody-Stachy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę kośną okolice Zarąb Kościelnych (Skłody Stachy) o powierzchni 4200 m2 KL IV (Nr działki 169)....

Działka rolna Rząśnik Szlachecki, Rząśnik Szlachecki 9
Rząśnik Szlachecki, Rząśnik Szlachecki · Działka rolna · 8100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
5 zł / m²

Działka Rząśnik Szlachecki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania grunty rolne + rolne zabudowy + łąki o powierzchni 0,81ha. Działka mieści się w miejscowości Rząśnik Szlachecki 9 ( około 20-30 km od Ostrowi Mazowiecka ). ...

Działka leśna Smolechy
Smolechy · Działka leśna · 27800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
333 600 zł
12 zł / m²

Działka Smolechy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las mieszany olcha - sosna z gruntem 2,78h, okolice Ostrowi Mazowieckiej...

Działka budowlana Ostrów Mazowiecka, ul. gen. Władysława Sikorskiego 99
Ostrów Mazowiecka, ul. gen. Władysława Sikorskiego · Działka budowlana · 917 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
71 000 zł
77 zł / m²

Działka Ostrów Mazowiecka na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, sprzedam działki budowlane położone w okolicy ul. Bajkowej/Sikorskiego w Ostrowi Mazowieckiej, około 2 km od centrum miasta i około 90 km od Warszawy: - 847/12 - wymiary: 917 m2 - cena 71 000 zł (do negocjacji) - 847/11 - wymiary: 743 m2 cena 60 000 zł (do negocjacji) Działki są doskonale położone. Znajdują się w bezpośrednim pobliżu osiedla domów jednorodzinnych. W bliskiej odległości do lasu (lasy sosnowe Puszczy Białej). W pobliżu drogi asfaltowej, zaledwie 2 km od centrum mi...

Działka budowlana Rogóźnia
Rogóźnia · Działka budowlana · 1383 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 937 zł
39 zł / m²

Działka Rogóźnia na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem ogłoszenia są działki o różnych powierzchniach - 1383m2 oraz 1716m2. Działki są podzielone geodezyjnie jako budowlane. Okolica spokojna, w odległości ok. 100m od działek znajduje się ulica, przy której stoją domki jednorodzinne. Działki położone są w Rogóźni - wsi nieopodal miasta Ostrów Mazowiecka. Z Rogóźni bliski dojazd do Ostrowi Mazowieckiej (ok. 2km), gdzie znajduje się basen, kręgielnia, parki, małe centrum handlowe.Po więcej informacji zapraszam pod nr telefonu,. ...

Działka rekreacyjna Brok, ul. Pułtuska
Brok, ul. Pułtuska · Działka rekreacyjna · 715 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
98 zł / m²

Działka Brok na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania domek z działką w centrum Broku. Położony jest pomiędzy ul. Pułtuską a ul. Wyzwolenia. Adres, to ul. Pułtuska 22, i tam jest brama z furtką, od ul. Wyzwolenia jest furtka. Do domu doprowadzony jest prąd oraz woda z własnej studni . Nie ma łazienki, wychodek jest na zewnątrz, jednak jest jedno idealne miejsce do zaadoptowania na łazienkę. W ulicy kanalizacja i woda miejska. Ogrzewanie za pomocą kuchni kaflowej. Paląc, ogrzewamy kuchnie i pokój za ścianą. Domek składa się z kuchni...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.