Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat mławski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

78 działek na sprzedaż powiat mławski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (78)

Działka rolno-budowlana Wola Dębska
Wola Dębska · Działka rolno-budowlana · 31200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
4 zł / m²

Działka Wola Dębska na sprzedaż bezpośrednio
Działka jest położna w środku miejscowości Wola Dębska na trasie Mława - Dzierzgowo (gmina Szydłowo, powiat mławski). Są to grunty klasy IV, V i VI w jednym kawałku. Uzbrojona plus wmontowany przewód łącza telefonicznego, z możliwością przekształcenia w działkę budowlaną. Bez obciążeń hipotecznych i dzierżawcy.... 5 dni temu

Działka budowlana Strzegowo Huta Emilia, ul. Wyzwolenia
Strzegowo Huta Emilia, ul. Wyzwolenia · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 200 zł
41 zł / m²

Działka Strzegowo Huta Emilia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio atrakcyjną działkę budowlano – usługową o pow. 1200 m² w Strzegowie pod Mławą i stosunkowo niedaleko Warszawy. Działka posiada duży potencjał: ⦁ bardzo dobra lokalizacja nadająca się pod każdą inwestycję mieszkaniową i usługową, może stanowić miejsce zamieszkania i utrzymania się jednocześnie, ⦁ teren dobrze skomunikowany z Warszawą, Gdańskiem, Mławą, Radzanowem i Ciechanowem, ⦁ budowana już autostrada S-7 znacznie skróci i udogodni...

Działka budowlana Wiśniewo
Wiśniewo · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 000 zł
33 zł / m²

Działka Wiśniewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Wiśniewo w okolicy Mławy. Działka w całości ma 16 Ar jednakże można ja podzielić na 2 działki budowlane po 8 Ar. W okolicy znajduje się poczta, ośrodek zdrowia, szkoła, sklepy całodobowe, dodatkowo niebawem zostanie otwarty super market "Dino" również całodobowy. Do miasta Mławy jest około 6 km Podana cena dotyczy całości działki i podlega negocjacji. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Ps. W razie ...

Działka rolno-budowlana Mława
Mława · Działka rolno-budowlana · 5100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
229 500 zł
45 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialki w Mławie. Działka położona jest 30 m od ul warszawskiej . .wiecej info pod nr tel...

Działka leśna Strzegowo
Strzegowo · Działka leśna · 18700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
5 zł / m²

Działka Strzegowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam w calosci las. 1,87 ha. Przewaga olchy, debina, sosna. Wiecej informacji pod nr tel....

Działka budowlana Nowa Sławogóra
Nowa Sławogóra · Działka budowlana · 1182 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
38 zł / m²

Działka Nowa Sławogóra na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry. Posiadam do sprzedania działkę budowlaną, która jest położona w miejscowości Nowa Sławogóra powiat mławski gmina Szydłowo, oznaczoną numerem ewidencyjnym 56/2 w odległości ok. 3 km od Mławy. Działka ta jest o wymiarach ok.20 m szerokości i ok 60 m długości.Ponadto jest oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, w cichej, spokojnej okoli...

Działka budowlana Mława, ul. Gdyńska
Mława, ul. Gdyńska · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
46 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę budowlaną w Mławie przy ul. Gdyńskiej. Spokojna i cicha okolica, blisko Zalew Ruda. Działka w otoczeniu lasu. Cena do negocjacji !!!...

Działka budowlana Kęczewo
Kęczewo · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
41 900 zł
23 zł / m²

Działka Kęczewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1800 m2, położoną w miejscowości Kęczewo, gmina Lipowiec Kościelny, powiat mławski. Wymiary: 60 x 30 Ogrodzenie: brak Położenie : wieś Dojazd: asfaltowy, chodniki. Działka sąsiaduje ze szkołą podstawową oraz z domami na innych działkach. Zalety działki: - spokojna okolica, - w pobliżu las...

Działka inwestycyjna Mława
Mława · Działka inwestycyjna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
500 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlano-inwestycyjne w tym działki budowlane. Cena 50.000 za 1ar. ...

Działka budowlana Uniszki Zawadzkie
Uniszki Zawadzkie · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
17 zł / m²

Działka Uniszki Zawadzkie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w miejscowości Uniszki Zawadzkie, o powierzchni 5000m2 z możliwością podziału na mniejsze. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego, jest oznaczona symbolami: P/U/RM P - tereny produkcji, składów i magazynów, U - tereny usług, RM - tereny zabudowy zagrodowej związanej z produkcją rolną i hodowlą. Działka idealnie nadaje się pod prowadzenie działalności gospodarczej, produkcję, skład, magazyn, bazę firmy. Dojazd do działki stanowi droga gminna o długoś...

  1 2 3 4 5 6 7 8

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.