Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat iławski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

104 działek na sprzedaż powiat iławski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (104)

Działka rolna Tynwałd Jezierzyce
Tynwałd Jezierzyce · Działka rolna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
20 zł / m²

Działka Tynwałd Jezierzyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością przekształcenia na budowlaną lub siedlisko we wsi Jezierzyce (koło Makowa) nr działki 61/3. Znajduje się w pobliżu jeziora Tynwałd ok 300 m i do lasu ok 200 m, powierzchnia działki to 0,30 ha(do wydzielenia). Jest to cicha i spokojna okolica. Droga dojazdowa asfa...

Działka budowlana Radomek
Radomek · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
22 zł / m²

Działka Radomek na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, 2500 m2 z fundamentami w Radomku koło Iławy,...

Działka rolno-budowlana Franciszkowo
Franciszkowo · Działka rolno-budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
10 zł / m²

Działka Franciszkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka w odległości 10 km od Iławy i 1 km od trasy Olsztyn -Toruń oraz 200 metrów od rzeki Drwęcy. Teren równinny, piaszczysty i spokojny....

Działka budowlana Szymbark
Szymbark · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
35 zł / m²

Działka Szymbark na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlano-usługową we wsi Szymbark. Działka położona w centrum miejscowości, 100metrów od jeziora i ruin zamku. Jest to dobre miejsce na budowę domu lub domku wczasowego. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod numerem telefonu ...

Działka rolna Gromoty
Gromoty · Działka rolna · 58000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
319 000 zł
6 zł / m²

Działka Gromoty na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia Orna 5,8 ha Zasiana kukurydza polowa posiana wcześniej...

Działka rolna Gromoty
Gromoty · Działka rolna · 84000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
462 000 zł
6 zł / m²

Działka Gromoty na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia Orna na sprzedaż 8,4 ha . Ziemia posiana zbozem druga polowa pod łąke. Kontak telefoniczny...

Działka rolno-budowlana Starzykowo
Starzykowo · Działka rolno-budowlana · 3077 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
15 zł / m²

Działka Starzykowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną przy drodze powiatowej w miejscowości Starzykowo, ok. 10 km od Iławy. Woda i prąd w pobliżu działki. Powierzchnia działki to 3077 m2. Działka w strefie parku krajobrazowego....

Działka rolno-budowlana Laseczno Laseczno Małe, Laseczno Małe 81B
Laseczno Laseczno Małe, Laseczno Małe · Działka rolno-budowlana · 25488 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
14 zł / m²

Działka Laseczno Laseczno Małe na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna - budowlana z dostępem do jeziora wraz z budynkiem mieszkalnym, całorocznym. Nieruchomość oznaczona nr geodezyjnym 337/1.   Działka położona ok 12KM od Iławy, na skraju wsi Laseczno Małe. Cicha i spokojna okolica z dostępem do rybnego jeziora. Wokół pola uprawne, łąki i pastwiska. Te...

Działka rolna Urowo
Urowo · Działka rolna · 3900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
32 zł / m²

Działka Urowo na sprzedaż bezpośrednio
Ładna cicha okolica.Do jeziora 80m,tylko dwa sąsiednie domy ok 100m od działki....

Działka rekreacyjna Urowo
Urowo · Działka rekreacyjna · 1127 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
108 000 zł
96 zł / m²

Działka Urowo na sprzedaż bezpośrednio
Urowo - sprzedam działkę rekreacyjną z projektem i pozwoleniem na budowę. Sprzedaję po poniesionych kosztach. Działka położona 120 m od jeziora Kocioł w Karnitach. Ogrodzona, z bramą i furtką (robione na zamówienie, furtka na pilota). Na działce zamontowane szambo 6,0 m3, prąd (12,5 kW), woda i wyla...

      1 ... 6 7 8 9 10 11

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.