Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat goleniowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

126 działek na sprzedaż powiat goleniowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (124) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka rolna Białuń
Białuń · Działka rolna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
48 zł / m²

Działka Białuń na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 1000m2 na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: woda i prąd...

Działka rekreacyjna Goleniów, ul. Wojska Polskiego
Goleniów, ul. Wojska Polskiego · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
43 zł / m²

Działka Goleniów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna przy ul. Wojska Polskiego w Goleniowie. Na terenie działki stoi altana w stanie surowym, do wykończenia (ok. 25 m2). Doprowadzona woda i prąd.  ...

Działka budowlana Żdżary
Żdżary · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
56 000 zł
56 zł / m²

Działka Żdżary na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działki budowlane w Żdżarach pod Goleniowem .Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy na budowę domu jednorodzinnego.Więcej informacji udzielę telefonicznie. Działki na sprzedaż nr. 784/1 pow.1044 m2 784/3 pow.1054 m2. 784/4 pow.1020 m2 784/1002 m2 784/7 pow.1002 m2 784/8 pow.1177m2...

Działka rolno-budowlana Kąty
Kąty · Działka rolno-budowlana · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
8 zł / m²

Działka Kąty na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka 2,5 ha pod lasem w miejscowości Kąty okolica Stepnica gmina Goleniów, droga alternatywna nad morze kierunek Stepnica. Teren suchy pod lasem , niedaleko leśniczówka i zabudowy droga utwardzona Sprzedam ...

Działka rolna Kąty
Kąty · Działka rolna · 65000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
3 zł / m²

Działka Kąty na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna 6,5 ha w miejscowości Kąty okolica Stepnica gmina Goleniów, droga alternatywna nad morze kierunek Stepnica. Dopłaty z ARiMR, Sprzedam 3zł /m2 ...

Działka inwestycyjna Jarosławki
Jarosławki · Działka inwestycyjna · 63400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
850 000 zł
13 zł / m²

Działka Jarosławki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjnie polozona dzialke o pow. 63400 m² w Jaroslawkach nad Jeziorem Budzieszowce z pasmem lasu i linia brzegowa - 372 m. Od granicy polsko-niemieckiej - 55 km, od Szczecina - 35 km, od Goleniowa - 10 km. Bez posrednikow....

Działka budowlana Nowogard, ul. Jana Kochanowskiego
Nowogard, ul. Jana Kochanowskiego · Działka budowlana · 916 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
131 zł / m²

Działka Nowogard na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną. ...

Działka budowlana Podańsko
Podańsko · Działka budowlana · 960 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
100 zł / m²

Działka Podańsko na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do zaoferowania uzbrojoną działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Podańsko. Powierzchnia działki to 960 m2. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu....

Działka rolna Gniazdowo
Gniazdowo · Działka rolna · 7700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
10 zł / m²

Działka Gniazdowo na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Gniazdowo. Dojazd do działki: drogą gminną. Przeznaczenie: rolno- budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 7700 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, woda, prąd, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: prywatne linie autobusowe. Odległość od centrum Koszalina: 8 km. Sąsiedztwo: gospodarstwa rolne....

Działka budowlana Kliniska Wielkie
Kliniska Wielkie · Działka budowlana · 1600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 400 zł
119 zł / m²

Działka Kliniska Wielkie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kliniska Wielkie. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1600 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz, Internet, kanaliza. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe podmiejskie. Sąsiedztwo: niska zabudowa domków jednorodzinnych. Rekreacja: stadnina koni, las. Usługi: sklep spożywczy, szkoła podstawowa....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.