Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat garwoliński - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

102 działek na sprzedaż powiat garwoliński. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (100) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Garwolin Zawady, ul. Sobieskiego
Garwolin Zawady, ul. Sobieskiego · Działka budowlana · 2650 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
57 zł / m²

Działka Garwolin Zawady na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka położona w odległości 2 km od centrum piękna okolica w pobliżu las, łatwy dojazd do centrum oraz Sulbin. złożony wniosek o podłączenie wody .Wjazd do działki z dwóch stron. Możliwość podzielenia działki na mniejsze. Pilnie sprzedam.... dodano przedwczoraj

Działka siedliskowa Maciejowice, ul. Lubelska
Maciejowice, ul. Lubelska · Działka siedliskowa · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
35 zł / m²

Działka Maciejowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam,sprzedam nieruchomość położoną w Maciejowicach ( powiat garwoliński ), przy głównej ulicy ( ul. Lubelska ). Powierzchnia 36 arów. Cena 125 000 PLN - do negocjacji WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELĘ TELEFONICZNIE... 4 dni temu

Działka leśna Wola Życka
Wola Życka · Działka leśna · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Wola Życka na sprzedaż bezpośrednio
Las sosna ok 100letnia...

Działka rolna Bączki
Bączki · Działka rolna · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
11 zł / m²

Działka Bączki na sprzedaż bezpośrednio
Działka z kilkuletnim sadem,cztery rzędy. Działka znajduje się w miejscowości bączki gmina Maciejowice z drugiej strony rzeki, po stronie miejscowości Ostrów. Numer działki 14-15....

Działka budowlana Samorządki-Kolonia
Samorządki-Kolonia · Działka budowlana · 28000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
4 zł / m²

Działka Samorządki-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Bezposrednio , duza dzialka od drogi do lasu ...

Działka siedliskowa Wola Starogrodzka
Wola Starogrodzka · Działka siedliskowa · 52100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
4 zł / m²

Działka Wola Starogrodzka na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia rolna, siedliskowa 5,21 ha położona na skraju wsi, 50 kilometrów od Warszawy, dopłaty. Dojazd drogą gminną utwardzoną z dwóch stron działki, prąd na działce, studnia, wodociąg w drodze. Po jednej stronie las, po drugiej działka sąsiaduje z gospodarstwami rolnymi. Działka częściowo porośnięta samosiewem, częściowo łąka, a częściowo ziemia utrzymana w dobrej kulturze, bez użycia chemii rolnej. W tym 1 ha lasu mieszanego kilkudziesięcioletniego. Działka ze względu na swoje położenie doskonal...

Działka budowlana Garwolin, ul. Diamentowa
Garwolin, ul. Diamentowa · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
210 zł / m²

Działka Garwolin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Garwolinie przy ul. Diamentowej. Działka znajduje się w zacisznym miejscu, a jednocześnie w pobliżu znajdują się dwa supermarkety szkoła podstawowa i średnia, przedszkole oraz wjazd na obwodnice Garwolina która w niedalekiej przyszłości zostanie połączona z obecnie budowaną drogą expresową co umożliwi szybki dojazd do Warszawy...

Działka rolno-budowlana Kotłówka
Kotłówka · Działka rolno-budowlana · 27000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
3 zł / m²

Działka Kotłówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole klasy 2 i 3 o powierzchni 2 hektary wraz z budynkami gospodarczymi. Budynki w starej zabudowie z czerwonej cegły do remontu. Działka znajduje się w miejscowości Kotłówka - 3km od centrum Żelechowa. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić ...

Działka siedliskowa Wilga
Wilga · Działka siedliskowa · 2520 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
179 zł / m²

Działka Wilga na sprzedaż
Działka rekreacyjna położona w miejscowości Wilga. Dojazd do działki: drogą asfaltową . Na działce znajduje się dom murowany (70 m2), składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz domek dla gości (20 m2). Opis działki: Działka o powierzchni 2 520 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, zagospodarowany zielenią, ogrodzony siatką. Dostępne media: prąd, woda własna, szambo. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa letniskowa. Tereny rekreacyjne: las, ośrodek wypocz...

Działka leśna Wilga
Wilga · Działka leśna · 2520 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
58 zł / m²

Działka Wilga na sprzedaż
Działka leśno- budowlana położona w miejscowości Wilga w powiecie garwolińskim. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa letniskowa oraz całoroczna. Aktualnie wydane zostało pozwolenie na budowę domu całorocznego o powierzchni około 180 m2 Opis działki: Działka o powierzchni 2 520 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, zalesiony. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Odległość od centrum Warszawy: około 50 km. Sąsiedztwo: domu całoroczne jednor...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.