Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat działdowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

72 działek na sprzedaż powiat działdowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (70) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Działdowo, ul. Grunwaldzka
Działdowo, ul. Grunwaldzka · Działka budowlana · 5522 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
303 710 zł
55 zł / m²

Działka Działdowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 5522 z możliwością podziału po 1/2 Sprzedam piękną działkę budowlaną w Działdowie przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną z DZIAŁALNOŚCIĄ GOSPODARCZĄ przy ulicy Grunwaldzkiej - droga wojewódzka nr 542. Działka ma kształt prostokątny, dojazd 60 m od drogi asfaltowej. Powierzchnia działki 0,5522 ha. Istnieje możliwość podzielenia na dwie mniejsze działki. Na działce istnieje możliwość pozyskiwania drewna na opał, budowy stawu i postawienie pasieki. Cicha i spokojna okolica...

Działka budowlana Szczupliny
Szczupliny · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
100 zł / m²

Działka Szczupliny na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona nad jeziorem Rumian w miejscowości Nowa Wieś , blisko jeziora , lasu , Doprowadzona woda , Możliwość podziału na dwie . Spokojna okolica.  ...

Działka rekreacyjna Rybno Zarybinek, ul. Zarybińska
Rybno Zarybinek, ul. Zarybińska · Działka rekreacyjna · 1027 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
57 zł / m²

Działka Rybno Zarybinek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w Rybnie ul Zarybińska nad jeziorem Zarybinek pow Działdowo. Działka o powierzchni 1027m ogrodzona. Na działce jest garaż o powierzchni około 25m, przyczepa kempingowa Hobby z przedsionkiem, studnia, energia elektryczna 380V. Obok działki studzienka wodna i kanalizacyjna. Działka z licznymi nasadzeniami drzew iglastych i drzewek owocowych. W garażu jest instalacja elektryczna 380V oraz kostka. Jezioro w odległości około 50m. Okolica bezpieczna - sąsiedzi to gospodars...

Działka budowlana Rybno
Rybno · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
109 zł / m²

Działka Rybno na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rekreacyjno-budowlana z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej położona tuż przy jeziorze Rumian. Ogrodzona, uzbrojona w wodę, prąd. Posiada domek letniskowy z garażem, oddzielną ubikację (łazienka z prysznicem). Pięknie położona - 100 metrów do jeziora oraz lasów, w bliskiej lokalizacji możliwość wynajęcia sprzętu wodnego. Położona 15 km od historycznego Grunwaldu. Działka rogowa. Zapraszam...

Działka budowlana Wysoka
Wysoka · Działka budowlana · 1178 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
30 zł / m²

Działka Wysoka na sprzedaż bezpośrednio
Dzialki budowlana o Nr 50/7 w miejscowosci Wysoka. Cicha spokojna okolicy.dzialka jest w ksztalcie prostokata.wszystkie przylacza bardzo blisko. Zaprasza do ogladania I negocjacji....

Działka rolna Jeleń
Jeleń · Działka rolna · 5700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
9 zł / m²

Działka Jeleń na sprzedaż bezpośrednio
W razie pytań proszę o telefon...

Działka rolna Jeleń
Jeleń · Działka rolna · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
13 zł / m²

Działka Jeleń na sprzedaż bezpośrednio
W razie pytań proszę o telefon...

Działka budowlana Kisiny
Kisiny · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
55 zł / m²

Działka Kisiny na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działkI o powierzchni od 10 arów w miejscowości Kisiny koło Działdowa, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Dobra lokalizacja - ok. 2 km od centrum Działdowa ( 1 km do znaku Działdowo), przy trasie Działdowo - Mława. Media: do podłączenia z pobliskiej działki (woda, prąd, gaz). W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod usługi /rzemiosło i zabudowę mieszkaniową. Oferta dotyczy działki nr: - 666/29 - 1020 m2 - 666/30 - 1223 m2 - 666/31 - 1241 m2 W...

Działka rolna Rumian
Rumian · Działka rolna · 10449 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
18 zł / m²

Działka Rumian na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Rumian. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: działka rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 10 449 m2 w kształcie trójkąta. Teren: pagórkowaty. Okolice działki: Sąsiedztwo: działka z linią brzegową jeziora. Tereny rekreacyjne: las, jezioro. Opis lokalizacji: Odległość od centrum Lubawy: około 17 km....

Działka rolna Rumian
Rumian · Działka rolna · 231005 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 650 000 zł
11 zł / m²

Działka Rumian na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Rumian. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 231 005 m2 w kształcie nieregularnym (w tym jezioro o powierzchni około 60 000 m2). Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Lubawy: około 15 km. Sąsiedztwo: zabudowa siedliskowa. Rekreacja: las, jezioro....

  1 2 3 4 5 6 7 8

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.