Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat ciechanowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

88 działek na sprzedaż powiat ciechanowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (87) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka budowlana Kargoszyn
Kargoszyn · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
50 zł / m²

Działka Kargoszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam tanio działkę budowlaną (12 arów) w miejscowości Kargoszyn pod Ciechanowem. Kontakt wyłączenie pod podanym numerem telefonu....

Działka budowlana Pęchcin, ul. Wrzosowa
Pęchcin, ul. Wrzosowa · Działka budowlana · 1225 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
61 zł / m²

Działka Pęchcin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana w pechcinie. Dzialka jest polozona w sasiedztwie lasu zdala od ruchliwej drogi. Ogrodzona z czterech stron....

Działka budowlana Władysławowo
Władysławowo · Działka budowlana · 801 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
81 zł / m²

Działka Władysławowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialkę budowlaną ogrodzona z dwóch stron wszystkie media tużprzy działce prąd na działce teren równy nie podmokły w sąsiedztwie nowe domy dzwonic po godz 20 niestety taka praca niedziela cały dzień jestem dostępna tel. chetnie odpowiem na email lub tel podany w wyżej,...

Działka budowlana Gołotczyzna
Gołotczyzna · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 500 zł
32 zł / m²

Działka Gołotczyzna na sprzedaż bezpośrednio
Posiadamy na sprzedaż 2 różne atrakcyjne działki budowlane z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego Jedną o powierzchni 12 ar i drugą o powierzchni 20 ar. Działki wyposażone w wodę i prąd częściowo zadrzewione . Położone są w spokojnej okolicy Gołotczyzny i są nieruchomościami idealnie nadającymi się dla osób pragnących odpocząć od miejskiego hałasu i tłoku, nie tracąc przy tym możliwości szybkiego dojazdu do Ciechanowa 10km. Około 400 500m od działki znajduje się przystanek ...

Działka rolna Ojrzeń, ul. Spółdzielcza
Ojrzeń, ul. Spółdzielcza · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
8 zł / m²

Działka Ojrzeń na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 1 hektar łąki w gminie Ojrzeń.Dojazd do łąki dostępny od drogi Ojrzeń -Luberadz.Cena 80.000 do negocjacji.Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Malużyn
Malużyn · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 000 zł
30 zł / m²

Działka Malużyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną we wsi Malużyn położoną ok 70 km od Warszawy. Dojazd do działki asfalt oraz chodnik. Powierzchnia działki 22 ary jest w kształcie prostokąta. We wsi są sklepy spożywcze, Kościół oraz przystanek autobusowy. Bardzo blisko las, rzeka. Możliwość skorzystania z spływów kajakowych....

Działka inwestycyjna Pęchcin, ul. Przemysłowa
Pęchcin, ul. Przemysłowa · Działka inwestycyjna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
80 zł / m²

Działka Pęchcin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod działalność gospodarcza lub budowlana...

Działka budowlana Wola Wierzbowska
Wola Wierzbowska · Działka budowlana · 3100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
27 zł / m²

Działka Wola Wierzbowska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke zabudowana w Woli Wierzbowskiej,dzialka 31 ara zabudowana budynkami 25m2 i 35m2,sad i staw....

Działka budowlana Kątki
Kątki · Działka budowlana · 714 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 000 zł
32 zł / m²

Działka Kątki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z domem drewnianym. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka rolno-budowlana Ojrzeń
Ojrzeń · Działka rolno-budowlana · 77648 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
850 000 zł
11 zł / m²

Działka Ojrzeń na sprzedaż
Nieruchomość rolna zabudowana budynkiem wolnostojacym o powierzchni ok. 170m2, w stylu Dworek Polski oraz stajniami. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.