Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Nekla - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

12 działek na sprzedaż Nekla. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (12)

Działka rekreacyjna Nekla
Nekla · Działka rekreacyjna · 2653 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
103 467 zł
39 zł / m²

Działka Nekla na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę rekreacyjno-budowlaną ze stawem ...

Działka inwestycyjna Nekla, ul. Poznańska 8
Nekla, ul. Poznańska · Działka inwestycyjna · 17750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
760 000 zł
43 zł / m²

Działka Nekla na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki po obu stronach drogi krajowej K92 w m.Nekla na przeciw siebie za Hotelem Nekla.394/2 o pow 7535 m2 i 390/2 10 200 - obręb Nekla.Na działce 394/2 możliwość podłączenia energii bezpośrednia z trafostacji i miejskiej sieci wod- kan.Częściowo ogrodzona.Dobre miejsce na stację paliw i punkt obsługi podróżnych....

Działka rekreacyjna Nekla
Nekla · Działka rekreacyjna · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
217 zł / m²

Działka Nekla na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż piękną działkę w R.O.D. Nekla w Nekli (niedaleko Bydgoszczy). Całość ma powierzchnię około 600 m2, w tym zabudowanie to około 60 m2 na 3 kondygnacjach. Parter to 2 pomieszczenia + łazienka z prysznicem, w piwnicy znajduje się aneks kuchenny (zlew, stół, piekarnik, pralka, lodówka itd.). Na pierwszym piętrze (poddasze) znajduje się około 25 m2 wolnej przestrzeni z łóżkiem, fotelami i stołem. Za budynkiem znajduje się pomieszczenie gospodarcze, idealne na zagospod...

Działka budowlana Nekla, ul. Sowia
Nekla, ul. Sowia · Działka budowlana · 1144 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 800 zł
75 zł / m²

Działka Nekla na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Nekli przy ul. Sowiej o powierzchni 1144m2. Nieruchomość ogrodzona jest płotem z płyt betonowych. Więcej informacji pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu. ...

Działka budowlana Nekla, ul. Polna
Nekla, ul. Polna · Działka budowlana · 1022 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
64 zł / m²

Działka Nekla na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Polnej w Nekli. Piękna okolica w pobliżu lasu, w sąsiedztwie kilka nowo wybudowanych domów (w przyszłości z pewnością powstanie tam eleganckie osiedle domków jednorodzinnych). Działka narożnikowa, media w ulicy, teren suchy, objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Serdecznie polecam....

Działka budowlana Nekla
Nekla · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
70 zł / m²

Działka Nekla na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękne 2 działki budowlane w najładniejszej części Nekielki. W drodze prąd, woda, światłowód. Polecam...

Działka budowlana Nekla
Nekla · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Nekla na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlane. Media. Piękny teren, dobry dojazd, cisza, spokój....

Działka budowlana Nekla, ul. Różana
Nekla, ul. Różana · Działka budowlana · 681 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
103 zł / m²

Działka Nekla na sprzedaż bezpośrednio
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezpośredniej działki budowlanej położonej w miejscowości Nekla niedaleko drogi ekspresowej nr 92 prowadzącej do Poznania. Bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 681 m2, na ulicy Różanej z wszystkimi przyłączami położonymi w działce (działka w pełni uzbrojona - prąd, gaz, woda, kanalizacja). Działka znajduje się na zagospodarowanym już osiedlu domków jednorodzinnych. Jednym z jej atutów jest bliskość stacji kolejowej PKP (około 290 m) skąd ...

Działka rolna Nekla, ul. Polna
Nekla, ul. Polna · Działka rolna · 23200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
990 000 zł
43 zł / m²

Działka Nekla na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 2.32 haDziałka położona jest w miejscowości Nekla przy ul. Polnej - do działki dochodzi droga asfaltowa.Działka graniczy bezpośrednio z zabudowaniami mieszkalnymi i produkcyjnymi.W chwili obecnej status działki to grunt rolny , w zależności od przewidywanej działalności - można wystąpić do Urzędu o właściwe warunki zabudowy i użytkowania.Media - prąd , woda, gaz w drodzePośredników zapraszam tylko z potencjalnymi klientami...

Działka budowlana Nekla, ul. Poznańska
Nekla, ul. Poznańska · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
113 zł / m²

Działka Nekla na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1200 m2. Nieruchomość bez planu zagospodarowania z możliwością uzyskania warunków zabudowy (budownictwo mieszkaniowe), w całości ogrodzona, teren utwardzony, duże możliwości, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (Poznań-Września, front ok. 40 mb), dojazd drogą asfaltową, dobra lokalizacja blisko centrum, dostępne media prąd, woda, telefon, możliwość przyłącza gazu, w planie Gminy kanalizacja. Jestem również właścicielem sąsiedniej działki o pow. 1500 m2 z...

  1 2

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.