Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Mława - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

23 działek na sprzedaż Mława. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (23)

Działka rolno-budowlana Mława
Mława · Działka rolno-budowlana · 5100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
229 500 zł
45 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialki w Mławie. Działka położona jest 30 m od ul warszawskiej . .wiecej info pod nr tel...

Działka budowlana Mława, ul. Gdyńska
Mława, ul. Gdyńska · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
46 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę budowlaną w Mławie przy ul. Gdyńskiej. Spokojna i cicha okolica, blisko Zalew Ruda. Działka w otoczeniu lasu. Cena do negocjacji !!!...

Działka inwestycyjna Mława
Mława · Działka inwestycyjna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
500 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlano-inwestycyjne w tym działki budowlane. Cena 50.000 za 1ar. ...

Działka rolno-budowlana Mława, ul. Gdyńska
Mława, ul. Gdyńska · Działka rolno-budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
60 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka z aktualnymi warunkami zabudowy. Położona na skrzyżowaniu ul. Gdyńskiej z ul. Ligi Obrony Kraju w Mławie. Na działce znajduje się woda oraz gaz. Cena wyjściowa 60 zł/ m2 do negocjacji. W pobliżu przystanek autobusowy. Blisko las. ...

Działka budowlana Mława Centrum
Mława Centrum · Działka budowlana · 7115 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
900 000 zł
126 zł / m²

Działka Mława Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania nieruchomość o pow.7115 m2 w centrum Mławy. Na działce znajduje się dom piętrowy o pow.160 m2, oraz dodatkowo budynek mieszkalno gospodarczo-garażowy. Budynek w części zaadoptowany na dodatkowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m...Na działce wszystkie media....

Działka budowlana Mława
Mława · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
85 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dom z działką. Dom do rozbiórki, działka o powierzchni około 1000 m2. Działka uzbrojona oprócz kanalizacji....

Działka budowlana Mława, ul. Stefana Batorego
Mława, ul. Stefana Batorego · Działka budowlana · 806 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 000 zł
77 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Działka przy ulicy Batorego. Ładne położenie .Szerokość40m , długość 20m...

Działka budowlana Mława
Mława · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
40 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka na sprzedaż blisko centrum mławy usytułowana przy drodze glownej prowadzacej od ul.warszawskiej do nowej otoczni.cicha i spokojna okolica wyposarzona przy ulicy we wszystkie media :prad ,gaz i woda...

Działka budowlana Mława, ul. Ogrodowa
Mława, ul. Ogrodowa · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
100 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną niedaleko centrum Mławy, o powierzchni 1500 m2. Pięknie położona w cichej okolicy domów jednorodzinnych przy ulicy Ogrodowej (wjazd od ul. Zabrody). W pobliżu działki prąd, woda, projektowany gaz i kanalizacja. W bardzo bliskiej odległości przedszkole, szkoła podstawowa, średnia i wyższa....

Działka budowlana Mława, ul. Wiśniowa
Mława, ul. Wiśniowa · Działka budowlana · 1140 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
75 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Oferujemy do sprzedaży DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ o pow. 0,1140 ha, numer nieruchomości 1302/4. Nieruchomość zlokalizowana w Mławie przy ulicy Wiśniowej. Media w zasięgu: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Dojazd drogą asfaltową, ok. 50 m drogą utwardzoną. Cicha i spokojna okolica. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych. Odległość do ścisłego centrum Mławy - ok. 2,5 km....

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.