Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Lubawa - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

10 działek na sprzedaż gmina Lubawa. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (10)

Działka budowlana Złotowo
Złotowo · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 000 zł
47 zł / m²

Działka Złotowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną w miejscowości Złotowo. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka budowlana Złotowo
Złotowo · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
67 000 zł
42 zł / m²

Działka Złotowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Złotowie. Bardzo dobra lokalizacja....

Działka rolna Kazanice
Kazanice · Działka rolna · 7500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Kazanice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę w Kazanicach (gm. Lubawa) o powierzchni 0,75 ha z dobrym dojazdem....

Działka budowlana Rożental
Rożental · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
40 zł / m²

Działka Rożental na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlana w Rożentalu,dzialka ma 12 arów...

Działka siedliskowa Łążyn
Łążyn · Działka siedliskowa · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 000 zł
5 zł / m²

Działka Łążyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka siedliskowa z możliwością zabudowy. W województwie warmińsko- mazurskim ,wieś Łążyn, gmina Lubawa nr ewidencyjny 52. Sprzedam, cena 19 tys. zł . MOŻLIWOŚĆ RAT. Działka ma 3800m....

Działka rolna Raczek
Raczek · Działka rolna · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
43 200 zł
6 zł / m²

Działka Raczek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną - 7.200 m², która może pełnić funkcję działki rekreacyjnej. Położona w dolinie rzeki Drwęca w miejscowości Raczek, w gminie Lubawa. Działka usytuowana na polu prostokąta, znajdują się na niej drzewa: sosny, brzozy i inne, stwarzające spore możliwości jej aranżacji i zagospodarowania na wypoczynek. Działka położona jest w sąsiedztwie lasów oraz innych działek zagospodarowanych jako działki rekreacyjne. Do rzeki Drwęca ok. 0,5 km, w pobliżu także stawy po wyrobiskach ...

Działka siedliskowa Łążyn
Łążyn · Działka siedliskowa · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 000 zł
5 zł / m²

Działka Łążyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka siedliskowa z możliwością budowy między Iławą, a Ostródą. Położona w gminie Lubawa, wieś Łążyn nr ewidencyjny 37 , powierzchnia działki to 3800m. Położona w cichym i spokojnym miejscu, 1 km od jeziora. Teren malowniczy, górzysty. Możliwość wykopania stawu . Cena 19 000 zł....

Działka rolna Gutowo
Gutowo · Działka rolna · 44000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
3 zł / m²

Działka Gutowo na sprzedaż bezpośrednio
Ten zakup to znakomita inwestycja! ... zwłaszcza, że 2016 r. tuż-tuż ... Działka rolno-leśna, która spełnia wszelkie warunki łatwego odrolnienia pod zabudowę - niska klasa ziemi, położenie przy drodze asfaltowej (niezbyt ruchliwej), ok. 200 m od istniejącego siedliska, wszystkie media: energia na działce, wodociąg na granicy działki; sieć telekomunikacyjna oddalona ok. 50 m. Nieruchomość leży w niezwykle interesującej historycznie i przyrodniczo okolicy (Welski Park Krajobrazowy, Park Krajobra...

Działka budowlana Rodzone
Rodzone · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
20 zł / m²

Działka Rodzone na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry,mam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 40 arów.Do działki podłączone wszystkie media.Położona przy lesie niedaleko rzeki Drwęca. Cicha i spokojna okolica....

Działka budowlana Rodzone
Rodzone · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
33 zł / m²

Działka Rodzone na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę budowlaną przy drodze wojewódzkiej nr 536 . Działka w bardzo atrakcyjnym położeniu. Polecam...

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.