Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2346 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2180) oraz niepowtarzające się oferty agencji (166).

Działka rolno-budowlana Człuchów
Człuchów · Działka rolno-budowlana · 1013000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł

Działka Człuchów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę rolną z zabudowaniami gospodarczymi i domem w tym las o powierzchni 0,99 ha, drzewa mieszane w większości liściaste.Gospodarstwo znajduje się lekko na uboczu w gminie Człuchów, z dobrą drogą dojazdową.Do miasta 6 km.Cała ziemia znajduje się w jednym kawałku przy zabudowaniach....

Działka rolna Słosinko
Słosinko · Działka rolna · 29000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
43 000 zł
1 zł / m²

Działka Słosinko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działki rolne w miejscowosci Słosinko w woj. Pomorskim. ( 2 działki rolne nr działki 26 i 32 )...

Działka rolna Krzyż
Krzyż · Działka rolna · 25500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 000 zł
2 zł / m²

Działka Krzyż na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam,ziemie rolną 5/6 klasy.2,55ha.Woda,kanaliza,prąd znajduje się przy drodze.(Krzyż gm.Czersk okolice Borów Tucholskich.więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka rolna Wrząca
Wrząca · Działka rolna · 85000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
2 zł / m²

Działka Wrząca na sprzedaż bezpośrednio
Trzy działki rolne obszar Kobylnica miejscowość wrzaca pierwsza dzialka 35000 m2 rolna druga 35000 rolna trzecia 15000 m2...

Działka rolna Góra
Góra · Działka rolna · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
2 zł / m²

Działka Góra na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki położone w miejscowości Góra nad Jeziorem Orle. Są to działki na których znajdują się stawy, więc można zająć się hodowlą ryb lub wykorzystać rekreacyjnie. Dobre położenie - 6 km od Wejherowa, 100 m od drogi Wejherowo - Gniewino co jest dużym atutem tej nieruchomości Idealne miejsce na wypoczynek, lokatę lub inwestycję. działki nr. 182 i 183 o powierzchni 2,4ha za cenę 59000 zł działki nr. 136 i 138 o powierzchni 3,53ha za cenę 105000 zł Jest to ostatnia szansa na...

Działka rolna Poraj
Poraj · Działka rolna · 18600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
2 zł / m²

Działka Poraj na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąki w miejscowosci Poraj k.Wicka, więcej informacji na tel...

Działka rolna Grabowo
Grabowo · Działka rolna · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Grabowo na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno leśna. Około 1500 m 2 rola reszta las olchowy. Działka nr 288 obręb Grabowo....

Działka rolna Piekło
Piekło · Działka rolna · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 500 zł
2 zł / m²

Działka Piekło na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w Pieklo Gmina Sztum o numerze 184 powierzchnia 0,67 h...

Działka rolno-budowlana Piaski Morąskie
Piaski Morąskie · Działka rolno-budowlana · 11151 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
33 600 zł
3 zł / m²

Działka Piaski Morąskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną obręb Piaski działka nr 3/18 o pow. 1,1151 gm. Stary Dzierzgoń...

Działka rolna Bągart
Bągart · Działka rolna · 23570 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 700 zł
3 zł / m²

Działka Bągart na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną obręb Bągart nr działki 166 o pow. 2,3570 gm. Dzierzgoń...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.