Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

2715 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2486) oraz niepowtarzające się oferty agencji (229).

Działka rolna Nawcz, Nawcz 23
Nawcz, Nawcz · Działka rolna · 25900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
3 zł / m²

Działka Nawcz na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolna Świerzenko
Świerzenko · Działka rolna · 670000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 750 000 zł
3 zł / m²

Działka Świerzenko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne,w tym lasy zwirownia i grunty z dotacja,budynki i nowy dom 77-200 Swierzenko ,powiat bytowski kontakt wylacznie przez telefon....

Działka rolna Gwieździn
Gwieździn · Działka rolna · 45200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
3 zł / m²

Działka Gwieździn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną o obszarze 4,52 ha położoną we wsi Gwieździn, gmina Rzeczenica.W skład działki wchodzą grunty orne,działka położona przy wsi,którą można przekształcić na działkę budowlaną. Oznaczenie i klasa działki: RIVa - 0,37 RIVb - 1,09 RV - 2,88 RVI - 0,18...

Działka rolna Człuchów
Człuchów · Działka rolna · 76500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
3 zł / m²

Działka Człuchów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię orną 7,65 ha cena 3.30 zl za metr kwadratowy więcej informacji pod nr telefonu...

Działka rolna Rzuszcze
Rzuszcze · Działka rolna · 31300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
97 000 zł
3 zł / m²

Działka Rzuszcze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną oznaczoną jako działka nr 521 położoną w obrębie geodezyjnym Rzuszcze (m. Rzuski Las) gmina Główczyce. Działka o powierzchni 3,13 ha ( RIVa-1,79 ha, RIVb-0,35 ha, RV-0,63 ha, RVI-0,36). Dojazd do działki z drogi gruntowej. Na teren działki brak planu zagospodarowania przestrz...

Działka rolna Krępsk
Krępsk · Działka rolna · 106500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
305 000 zł
3 zł / m²

Działka Krępsk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną o pow. 10,65 ha. 3 działki w jednym rozłogu, ziemia w ciągłej uprawie. Przewaga IV-tej klasy. Miejscowość: Krępsk. Cena do negocjacji. Kontakt tylko telefoniczny pod nr tel. podanym w ogłoszeniu. ...

Działka leśna Olsze
Olsze · Działka leśna · 110000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
366 000 zł
3 zł / m²

Działka Olsze na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży las liściasty brzozowo -olchowy w wieku około 50- 60 lat . (jest też osika i sosna ). Nieruchomość położona w powiecie tczewskim województwo pomorskie ....

Działka rolna Łebień
Łebień · Działka rolna · 54400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
189 000 zł
3 zł / m²

Działka Łebień na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne o powierzchni 5,44 ha w miejscowości Łebień. Numery działek 309, 310, 314....

Działka rolna Stołczno
Stołczno · Działka rolna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
3 zł / m²

Działka Stołczno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne o pow. 3 ha Wyżej wymienione grunty są uprawiane rolniczo, część działki (2 ha) jest w trakcie przygotowywania pod farmę fotowoltaiczną to jest dział.224/2 i cz. dział. 224/1, do działki jest dojazd drogą gminną po obydwóch końcach działki, przez działkę przechodzi linia ele...

Działka inwestycyjna Machowinko
Machowinko · Działka inwestycyjna · 320000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
900 000 zł
3 zł / m²

Działka Machowinko na sprzedaż bezpośrednio
Tereny INWESTYCYJNE. Zabudowa mieszkaniowa i pensjonatowa - rekreacja i wypoczynek. Machowinko i Wytowno koło USTKI. Oferuję sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, której jedynym majątkiem są nieruchomości gruntowe z gotowym planem zagospodarowania terenu położone w pięknej i ...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.