Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1160 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1048) oraz niepowtarzające się oferty agencji (112).

Krynickie · Działka rolna · 340000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 190 000 zł
4 zł / m²

Działka Krynickie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie w gminie Zabłudów obręb Krynickie po więcej informacji proszę o kontakt pod numerem podanym niżej....

Działka siedliskowa Sojczyn Grądowy, Sojczyn Grądowy 4
Sojczyn Grądowy, Sojczyn Grądowy · Działka siedliskowa · 260000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
12 zł / m²

Działka Sojczyn Grądowy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne jednej powierzchni 26 ha.Zabudowane domem mieszkalnym pow. mieszkalna ok 300m2 po kapitalnym remoncie .parter trzy pokoje ,kuchnia, łazienka taras korytarz ,klatka schodowa na piętro korytarz dwie łazienki oddzielny prysznic na piętrze ,kuchnia cztery pokoje dom ładnie wykończony , ocieplony ogrzewany piecem z podajnikiem na eko -groszek , pelet lub inne bardzo wygodne utrzymanie domu budynek posiada solary na gorącą wodę ,oraz oczyszczalnie przydomowe ścieków ,wodę...

Dworaki-Pikaty · Działka rolno-budowlana · 211200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 800 000 zł
9 zł / m²

Działka Dworaki-Pikaty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne z budynkami -murowane,18ha ziemi ornej plus 3,12 ha lasu....

Skroda Mała · Działka inwestycyjna · 180000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
7 zł / m²

Działka Skroda Mała na sprzedaż bezpośrednio
Działka w kształcie prostokąta z wyjazdem na drogę wojewódzką w pobliżu planowanej inwestycji-trasy-Via Baltica niedaleko Stawisk koło Łomży.... 4 dni temu

Działka rolna Zawady
Zawady · Działka rolna · 166400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
580 000 zł
3 zł / m²

Działka Zawady na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne w okolicach Bielska Podlaskiego z budynkami. Ziemia klasy IV. Budynki przylegają bezpośrednio do gruntów rolnych które są w dwóch bliskich lokalizacjach. Powierzchnia z budynkami 8,17 hektara, bez budynków 8,47 hektara. W skład budynków wchodzą: dom murowany, budynek gospodarczy, stodoła, kurnik. Podana cena ziemi rolnej 3,5 zł za 1 m2...

Działka leśna Horczaki
Horczaki · Działka leśna · 157600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
5 zł / m²

Działka Horczaki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 80-cio letni las sosna( w większości), brzoza (1ha), świerk (trochę), olcha (trochę) w obrębie wsi Horczaki, gmina Szudziałowo, powiat sokólski, województwo podlaskie, numer działki 135/3 o powierzchni 15,76 ha. Cena do uzgodnienia. Istnieje możliwość zakupu części lasu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt. ...

Porośl-Kije · Działka rolna · 150000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 800 000 zł
12 zł / m²

Działka Porośl-Kije na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne z lasem ogólnie jest 15ha w tym jest 3 ha lasu cena za 15 ha jest zł jest cena do negocjacji po wstepnych oględzinach gruntów ...

Przestrzele · Działka siedliskowa · 135000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 100 000 zł
8 zł / m²

Działka Przestrzele na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne 13.5 ha ...

Kamienna Stara · Działka rolna · 130000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
351 000 zł
3 zł / m²

Działka Kamienna Stara na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie orną 13 ha w tym las 2,5 ha, cena za 1 ha to 27 tys. zł w Kamiennej Starej....

Sielc · Działka rolna · 130000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
650 000 zł
5 zł / m²

Działka Sielc na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia orna około 10h plus 3 h olszyny w jednym kawałku możliwość sprzedaży bez lasu 50000 tys za 1 h gmina boćki ziemia blisko wsi sielc...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.