Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

6671 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6070) oraz niepowtarzające się oferty agencji (601).

Majdanki · Działka leśna · 620000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
930 000 zł
2 zł / m²

Działka Majdanki na sprzedaż bezpośrednio

Bończa · Działka inwestycyjna · 530000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 900 000 zł
5 zł / m²

Działka Bończa na sprzedaż bezpośrednio
Gospodarstwo rolne o pow. 53ha z magazynem na 2tys. ton. suszarnia 100t/dobę, waga samochodowa, wiaty garaże , stacja paliw, dom mieszkalny....

Opacz · Działka rolno-budowlana · 370000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 000 zł
100 zł / m²

Działka Opacz na sprzedaż bezpośrednio
Powierzchnia przeznaczona pod zabudowę 7 ha, pozostałe grunty (pastwiska) 30 ha....

Działka budowlana Habdzin
Habdzin · Działka budowlana · 300000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
36 000 000 zł
120 zł / m²

Działka Habdzin na sprzedaż
Działka o powierzchni 30 ha.Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (budownictwo jednorodzinne wolno stojące, zabudowa rezydencjonalna). Normatyw działki:1.500 m2. Wyklucza się zabudowę bliźniaczą.Media: miejskie.Cena podlega negocjacji.... 5 dni temu

Działka budowlana Warszawa Wilanów, ul. Pałacowa
Warszawa Wilanów, ul. Pałacowa · Działka budowlana · 230000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
14 950 000 zł
65 zł / m²

Działka Warszawa Wilanów na sprzedaż
Powierzchnia działki 23 ha. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania (zabudowa bliźniacza, dopuszczalna 4.lokalowa, wysokość do 12m2, powierzchnia biologicznie czynna 70%). Media: w odległości ok 500m (woda, gaz, prąd), w pobliżu działki kanalizacja. Dojazd drogą asfaltową.... 5 dni temu

Działka rolna Januszew
Januszew · Działka rolna · 215000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 505 000 zł
7 zł / m²

Działka Januszew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 21,5 ha w miejscowości Januszew, gmina Młodzieszyn, pow. sochaczewski, woj.mazowieckie. Grunty orne IV-VI klasa, ok. 2,5 ha lasu. Przez działki przebiega linia 110 kV, w odległości 200-300 metrów są dwie różne linie SN. Dodatkowo posiadam zezwolenie na wycięcie drzew i krzaków, które mogłyby przeszkadzać inwestycji....

Działka rolna Pokrytki
Pokrytki · Działka rolna · 215000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 580 000 zł
12 zł / m²

Działka Pokrytki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 21.5 h w tym 8.5 h akwenu wodnego działka położona jest w odległości 25 km od Mławy, 25 km od Ciechanowa, 95 km od Warszawy ,w odległości 2 km od trasy E7, drogi dojazdowe do dzialki zwirowe utwardzone działka posiada własne ujęcie wody pitnej oraz linię wysokiego napięcia (transformator)...

Działka rolna Bruliny, Bruliny 1
Bruliny, Bruliny · Działka rolna · 205700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
966 000 zł
5 zł / m²

Działka Bruliny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne wraz z siedliskiem. Powierzchna 20.57 ha w tym 3,39 ha Lasu - najstarszy starodrzew w okolicy. Adres nieruchomości Bruliny 1, gmina Świercze, powiat Pułtusk. ,Gospodarstwo jest pierwszym po prawej wjeżdżając do wsi, od trasy Nasielsk - Nowe Miasto droga 632, w miejscowości Świerkowo skręca się w prawo na Bruliny około 1,5 km asfaltem. Na nieruchomości zabudowanej zlokalizowane są następujące budynki : 1. Budynek mieszkalny około 100 m2, murowany bez piwnicy, z poddas...

Działka rolno-budowlana Gozdy
Gozdy · Działka rolno-budowlana · 200000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 400 000 zł
7 zł / m²

Działka Gozdy na sprzedaż bezpośrednio
Gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 20 hektarów w tym lasy około 70 letnie. w skład wchodzi dom piętrowy gotowy do zamieszkania o powierzchni 227m kw .Na parterze kuchnia duży salon ,pokój łazienka i duży przedpokój na piętrze 4 pokoje + pomieszczeni przygotowane pod kuchnię łazienka i wejście na strych . Dom jest przestronny i mogą w nim zamieszkać dwa pokolenia rodzin W skład gospodarstwa wchodzą budynki inwentarsko -składowe o powierzchni 510m kw budynek garażowy 82m kw budynek go...

Działka rolno-budowlana Strzegowo
Strzegowo · Działka rolno-budowlana · 200000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 000 000 zł
10 zł / m²

Działka Strzegowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam.Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 20 ha razem z budynkami gospodarczymi w skład których wchodzą: dom mieszkalny drewniany o powierzchni ok. 100m2,obora przejazdowa ok.400m2 stropodach kryta płytą warstwową połączona z magazynem 450m2. Budynki są na działce 10 ha pozostała ziemia w promieniu 1km . Więcej informacji pod nr. telefonu podanym w ogłoszeniu. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.