Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2610 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2567) oraz niepowtarzające się oferty agencji (43).

Nowy Wiśnicz Miejskie Pola, ul. Ogrodowa · Działka rolno-budowlana · 215000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
2 zł / m²

Działka Nowy Wiśnicz Miejskie Pola na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka 2,15 ha zlokalizowana w Nowym Wiśniczu przy ul.Ogrodowej. Dom z zabudowaniami gospodarczymi, 50 ar działki budowlane, pozostała powierzchnia grunty rolne. Atrakcyjna lokalizacja z pięknym widokiem. Oferta prywatna bez pośredników. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny....

Kraków · Działka leśna · 165000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
18 zł / m²

Działka Kraków na sprzedaż bezpośrednio
Wieloletni las bukowo-debowy,o powierchni 16,5 ha, w odleglosci 15 km od krakowa....

Działka rolna Szczurowa
Szczurowa · Działka rolna · 123000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 230 000 zł
10 zł / m²

Działka Szczurowa na sprzedaż bezpośrednio
Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 12,3018 ha zagospodarowana po eksploatacji zloza kruszywa naturalnego. Tereny zielone stanowią około 2 ha, akwen wodny stanowi około 10 ha. Działka sklasyfikowana jako rolna i swietnie nadaje sie pod inwestycje rekreacynja. Zbiorniki wodne moga byc wykorzystane jako stawy w gospodarstwie rolnym lub hodowlanym, dopuszcze sie lokalizacje obiektow zwiazanych z agroturystyka i wykorzystaniem stawow jako zbiornikow rekreacyjnych. Nieruchomość położona ...

Działka inwestycyjna Staniątki
Staniątki · Działka inwestycyjna · 85000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 950 000 zł
82 zł / m²

Działka Staniątki na sprzedaż bezpośrednio
Przedstawione powyżej działki mogą być lokalizacją dla inwestycji pod nazwą Centrum Logistyczne wraz z zapleczem warsztatowo-technicznym. Na ukończeniu jest projekt, przeprowadzono fazę wstępną w zakresie opracowania dokumentacji technicznej. W przypadku zamiaru kontynuowania przez nabywcę wspomnianego przedsięwzięcia, istnieje możliwość uzgodnienia przejęcia dokumentacji na preferencyjnych zasadach.Oferujemy do sprzedaży nieruchomość znajdującą się w miejscowości Staniątki, gmina Niepołomice, p...

Kraków Olszanica, ul. Porzecze · Działka inwestycyjna · 75000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 000 zł
360 zł / m²

Działka Kraków Olszanica na sprzedaż bezpośrednio
Duży nasłoneczniony teren o nieregularnym kształcie, położony ok. 7 km od Rynku Głównego w Krakowie, między ulicami Becka, Porzecze i Raczkiewicza, o powierzchni ok.7.5 ha .W latach 2010-2013 trzykrotnie były na ten teren wydawane WZiZT, na budownictwo jednorodzinne, jednak najprawdopodobniej z powodu kłopotów finansowych inwestora nie doszło do sprzedaży .Aktualnie nie ma ważnych WZiZT, jednak według informacji uzyskanych z Biura Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta w Krakowie, nie m...

Działka siedliskowa Nowica
Nowica · Działka siedliskowa · 65500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
491 000 zł
7 zł / m²

Działka Nowica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki, przepięknie położone w sercu Beskidu Niskiego, pod Magurą Małastowską w słynnej wsi Nowica. Działki o powierzchni 2,96 i 3,59 ha (razem 6,55 ha) mają status działek zagrodowych, co w praktyce oznacza to samo, jak w przypadku działek budowlanych. Działki są przedzielone polną drogą. Nowica jest starą łemkowską wsią z dwiema zabytkowymi cerkwiami, stuletnimi chyżami i wieloma kapliczkami. Na początku maja odbywają się tu Spotkania Teatralne "Innowica" mające...

Działka inwestycyjna Brzozówka
Brzozówka · Działka inwestycyjna · 61000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
7 zł / m²

Działka Brzozówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną :produkcja, handel, usługi, 1km od autostrady A4, działka jednym bokiem przylega do drogi K73, drugim zaś do drogi dojazdowej do centrum logistycznego firmy Lidl...

Działka rolno-budowlana Roztoka-Brzeziny
Roztoka-Brzeziny · Działka rolno-budowlana · 59000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
5 zł / m²

Działka Roztoka-Brzeziny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne o pow. 5,90 ha, w tym 2,90 ha lasu, położone w okolicy Rożnowa na terenie gminy Gródek nad Dunajcem. Posiadłość jest podzielona na 2 części gminną drogą asfaltową prowadzącą do Tarnowa przez Wojnicz. Po obu stronach drogi pole rolne zostało przekształcone na działki budowlane o łącznej powierzchni 1,20 ha. Wzdłuż działek przechodzi prąd, wodociąg i gaz. Istnieje możliwość zakupu pojedynczych działek w dobrej cenie. Wiadomość pod numerem tel....

Działka budowlana Jurków
Jurków · Działka budowlana · 54000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
1 zł / m²

Działka Jurków na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka polorzona w pieknej cichej okolicy , poloczona jest z lasem przynaleznym do dzialki...

Działka siedliskowa Jachówka
Jachówka · Działka siedliskowa · 52000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
4 zł / m²

Działka Jachówka na sprzedaż bezpośrednio
GOSPODARSTWO ROLNE Mam na sprzedaż gospodarstwo rolne we wsi Jachówka, gm. Budzów, pow. Suski, woj. małopolskie. Gospodarstwo ma pow. 5,2 hektara w tym 2,5 hektara lasu, zabudowane budynkiem mieszkalnym, gospodarczym. Dojazd nawierzchnią asfaltową, od drogi powiatowej ok. 400 mb. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę tylko o kontakt telefoniczny ( nie odpisuje, na sms, e-mail, itp.) Możliwa sprzedaż samego budynku lub samego lasu. Cena do uzgodnienia ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.