Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Czyżew - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

13 działek na sprzedaż Czyżew. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (13)

Działka budowlana Czyżew, ul. Jaśminowa 7
Czyżew, ul. Jaśminowa · Działka budowlana · 719 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
71 900 zł
100 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 719m2, zlokalizowana przy ulicy Jaśminowej w Czyżewie...

Działka budowlana Czyżew, ul. Zarębska 38
Czyżew, ul. Zarębska · Działka budowlana · 866 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
86 600 zł
100 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 866m2, zlokalizowana przy ulicy Zarębskiej w Czyżewie...

Działka budowlana Czyżew
Czyżew · Działka budowlana · 744 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
202 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczym zaadaptowanym na cele mieszkalne....

Działka budowlana Czyżew Czyżew Kościelny, ul. Kościelna 36
Czyżew Czyżew Kościelny, ul. Kościelna · Działka budowlana · 1448 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
166 zł / m²

Działka Czyżew Czyżew Kościelny na sprzedaż bezpośrednio
Działka z domem murowanym około 60 m2, wybudowanym w 1954 roku do remontu lub zburzenia. Na działce znajdują się również budynek gospodarczy i warsztat. Działka blisko Urzędu Miasta, przy ulicy równoległej do ulicy głównej Mazowieckiej. Cicha okolica. ...

Działka siedliskowa Czyżew
Czyżew · Działka siedliskowa · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
120 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Mam do sprzedania dużą działkę o powierzchni 10000m2 z przeznaczeniem na siedlisko. Znajduje się ona w Czyżewie (woj. Podlaskie), przy ulicy Kolejowej, tuż przy stacji PKP. Działka może być podzielona na dowolną ilość, lecz minimalna powierzchnia zakupu, to 1000m2. Osoby chętne proszę o kontakt telefoniczny. Cena działki do negocjacji :-)...

Działka budowlana Czyżew, ul. Zarębska
Czyżew, ul. Zarębska · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
100 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1200m2, zlokalizowana przy ulicy Zarębskiej w Czyżewie, widoczna na zdjęciu. Mamy w sprzedaży jeszcze jedną działkę, zlokalizowaną obok o pow. 1800m2. Szczegóły pod numerem telefonu wskazanym w ogłoszeniu. Dla zdecydowanych możliwa negocjacja ceny....

Działka budowlana Czyżew, ul. Mazowiecka 22
Czyżew, ul. Mazowiecka · Działka budowlana · 2243 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
380 000 zł
169 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Mam do sprzedania 3 działki przy głównej ulicy w Czyżewie. Odległość od rynku to ok 400 m. Ok 200 m od Urzędu Miejskiego.Łączna powierzchnia działek to 2243 m2. Na jednej z działek znajduje się dom. Podciągnięte są media. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod nr tel. ...

Działka budowlana Czyżew, ul. Ogrodowa
Czyżew, ul. Ogrodowa · Działka budowlana · 1048 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
162 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną położoną w Czyżewie pomiędzy ulicami Ogrodową i Sikorskiego ( możliwość podzielenia działki na dwie części ). Działka została ogrodzona z bramą na ulicę Sikorskiego jak i ulicę Ogrodową Do działki podłączone są wszystkie media ( woda, kanalizacja, prąd ). Na działce znajduje się drewniany domek całoroczny. Działka jest w kształcie prostokąta . Na działce znajduje się bloczek budowlany z możliwością odkupienia po atrakcyjnej cenie. Działka posiada również gotowy plan b...

Działka rolna Czyżew
Czyżew · Działka rolna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 000 zł
9 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam pole orne 3ha położone koło Czyżew w województwie podlaskim.Pole położone po trasie Czyżew-Andrzejewo. Dojazd z drogi utwardzonej. Klasa ziemi 3. W razie pytań proszę o telefon.Nie odpisuje na e-maile. cena 85 tys za 1 ha...

Działka budowlana Czyżew
Czyżew · Działka budowlana · 585 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
162 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 585 metrów kwadratowych. Do działki doprowadzone są prąd i woda. Blisko do centrum miasta(1km)....

  1 2

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.