Krosno Polanka
ul. ks. Jerzego Popiełuszki
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
235 000
Powierzchnia
43
Cena za m²
5465
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Krosno Polanka, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Krosno Polanka, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Krosno Polanka, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Krosno Polanka, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie o pow.43.5m2 składające się z dwóch oddzielnych pokoi kuchni łazienki polaczonej razem z wc.Znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.Mieszkanie jest po generalnym remoncie wymienione okna,wymieniona instalacja elektryczna,wod-can.Wymienkone zostały również drzwi wejściowe jak i wewnątrz mieszkania.W przedpokoju i w dużym pokoju podwieszane sufity.Na podłodze w pokojach położone panele w pozostałej części płytki.Do mieszkania przynależna piwnica.Mieszkaniu ogrzewanie miejskie zaś ciepła woda podgrzewana junkersem.w pobliżu mieszkania znajduje się ośrodek zdrowia szkoła przedszkole kościół sklepy.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Krosno, Polanka, ul. ks. Jerzego Popiełuszki
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Krosno Polanka, ks. Jerzego Popiełuszki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.