Łódź Śródmieście
ul. Tramwajowa
2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Bez pośrednika

Cena (miesiąc)
1 900
Powierzchnia
44
Czynsz (dodatkowo)
370
Umeblowane
w pełni
Kaucja
1900
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Dzień dobry, Mam na wynajem mieszkanie na 3 piętrze przy ul. Tramwajowej w Łodzi na osiedlu Primo. Inwestycja położna w Nowym Centrum Łodzi. Lokal bardzo dobrze skomunikowany. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się dworzec fabryczny, Brama Miasta oraz liczne biurowce. Mieszkanie składa się z łazienki, sypialni, salonu, kuchni i balkonu. Pomiędzy kuchnią a salonem szerokie, dwuskrzydłowe drzwi co pozwala z salonu zrobić osobną zamykaną sypialnie lub otwartą, połączona z kuchnią przestrzeń. Mieszkanie nadaje się dla jednej osoby, pary oraz dwóch niezależnych osób(dzięki 2 oddzielnym pokojom). Mieszkanie w pełni wyposażone (pralka, płyta, okap, piekarnik z funkcją mikrofali, lodówka, naczynia, sztućce, czajnik, odkurzacz, telewizor, internet), dodatkowo w lokalu znajdują się szafy robione na zamówienie do schowania wszystkich rzeczy, na oknach żaluzje. Mieszkanie wolne od 1 grudnia 2021. Czynsz najmu to 1.900,00 zł plus dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty aktualnie przy jednej osobie wynosi on 370,00 zł zł i prąd według zużycia (aktualnie rachunki wychodzą ok 75 zł.) Kaucja w wysokości 1.900,00 zł. Czynsz najmu zawiera Internet i telewizję. Zapraszam do oglądania i zadawania pytań.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m²
  • 3 piętro w budynku z windą
  • Dostępne na wynajem od 2021-12-01
  • Łódź, Śródmieście, ul. Tramwajowa
  • Balkon
  • Wyposażenie: telewizor, pralka, lodówka, piekarnik
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Śródmieście, Tramwajowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.