Gliwice Śródmieście

lokal na sprzedaż

Cena
430 000
Powierzchnia
100
Cena za m²
4300
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Gliwice Śródmieście. Zdjęcie 1 Lokal Gliwice Śródmieście. Zdjęcie 2 Lokal Gliwice Śródmieście. Zdjęcie 3 Lokal Gliwice Śródmieście. Zdjęcie 4 Lokal Gliwice Śródmieście. Zdjęcie 5 Lokal Gliwice Śródmieście. Zdjęcie 6 Lokal Gliwice Śródmieście. Zdjęcie 7 Lokal Gliwice Śródmieście. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Mieszkanie /Lokal 100 m pierwotnie składający się z dwóch mieszkań (są dwie KW) w obecnej chwili jest po remoncie z przeznaczeniem na gastronomię . Jest możliwość przewrócenia do stanu pierwotnego na dwa mieszkania po 50m lub jedno durzę . Jest też możliwość w przodzie lokalu prowadzić wszelką działalność a pozostałe wykorzystać na mieszkanie ,są trzy WC jeden jest pod osobę niepełnosprawną przygotowany.Ogrzewanie podłogowe zasilane piecem dwufunkcyjnym na gaz , ściany są wykonane z KG nałożona jest gładź , sufit obniżony do 3 m , na podłodze kafelki ,okna PCV otwierające się od podwórza jak też od strony ulicy gdzie można wyjść na mały ogródek. Wspólnota dobrze zarządzana . Posiadam w tej kamienicy jeszcze inne mieszkania

  • Gliwice Śródmieście
  • Lokal o powierzchni 100 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gliwice Śródmieście Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.