Rzeszów Pobitno
ul. Morgowa
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
840 000
Powierzchnia
156
Cena za m²
5385
Pow. działki
600
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2000
Ogłoszenie
dom wolnostojący Rzeszów Pobitno, ul. Morgowa. Zdjęcie 1 dom wolnostojący Rzeszów Pobitno, ul. Morgowa. Zdjęcie 2 dom wolnostojący Rzeszów Pobitno, ul. Morgowa. Zdjęcie 3 dom wolnostojący Rzeszów Pobitno, ul. Morgowa. Zdjęcie 4 dom wolnostojący Rzeszów Pobitno, ul. Morgowa. Zdjęcie 5 dom wolnostojący Rzeszów Pobitno, ul. Morgowa. Zdjęcie 6 dom wolnostojący Rzeszów Pobitno, ul. Morgowa. Zdjęcie 7 dom wolnostojący Rzeszów Pobitno, ul. Morgowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Dom parterowy położony na ul .Morgowej ( dzielnica Pobitno ), blisko centrum Rzeszowa, dom o powierzchni 156 m2 , położony na sześcio arowej działce, działka w pełni zagospodarowana ( trawnik, drzewa, kostka, ogrodzenie oraz basen wraz z pompami i filtrami) , budynek z 2000 roku. Dom po generalnym remoncie, wymienione zostały okna na trzy szybowe, cała instalacja elektryczna , nowe ogrzewanie łącznie z piecem, rurami i grzejnikami, oraz znacznie więcej , generalnie dom jest w środku jak nowy, stan deweloperski +. Więcej informacji udzielę pod wskazanym numerem telefonu.

  • ul. Morgowa, Rzeszów Pobitno
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156 m², wybudowany w 2000 roku
  • Działka 600 m²
  • Budynek w stanie do wykończenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Rzeszów Pobitno, Morgowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.