Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Zdziechów Działy

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
310 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
5 167
Pow. działki
2387
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam dom o powierzchni 60m2 w skład, którego wchodzi duży pokój, kuchnia , łazienka i ganek. Dom został wyremontowany wewnątrz tzn.ściany ocieplone wełną i pokryte Gipskartonami, wymienione nowe okna i drzwi, zrobione wylewki w ganku i łazience z natryskiem i umywalką. Zamontowane zostało kompletne nowe szambo. Ogrzewanie tradycyjne z pieca kaflowego. Na działce zostawiony został jeszcze budynek z kamienia piaskowca do ewentualnego remontu oraz piwnica. Na działce znajdują się wszystkie potrzebne media jak: woda, szambo, siła, telefon oraz studnia. Działka znajduje się w miejscowości Zdziechów Działy koło Szydłowca. Działka cała ogrodzona o powierzchni 2387m2 położona jest przy drodze powiatowej nr. 4022W Szydłowiec-Łaziska przy tzw. Trakcie Królewskim. Działka z możliwością podziału na dwie po 1200m2 lub trzy po 800m2. Wjazd na posesje od strony drogi gminnej z nową nawierzchnią. Dojazd do starej trasy E7 oraz nowej S7 zaledwie 2km, do Szydłowca 4km.
Możliwa zamiana na mieszkanie w bloku w Szydłowcu, Warszawie, Radomiu, Kielcach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie lub innej miejscowości. Rozpatrzę każdą propozycję.

  • Zdziechów Działy, gmina Szydłowiec, powiat szydłowiecki
  • Dom wolnostojący o powierzchni 60 m²
  • Działka 2387 m²
  • Piwnica
  • Media: woda, szambo
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Zdziechów Działy Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.