Cieszyn
ul. Karola Hławiczki
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
360 000
Powierzchnia
68
Cena za m²
5294
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2000
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Karola Hławiczki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Karola Hławiczki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Karola Hławiczki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Karola Hławiczki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Karola Hławiczki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Karola Hławiczki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn, ul. Karola Hławiczki. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 68m2 (powierzchnia całkowita jest większa ok. 90 m 2 ponieważ skosy nie wchodzą w skład pow.urzytk. blok oddany do użytku 2000r.
Mieszkanie znajduje sie na 3 pietrze, w atrakcyjnym miejscu z wylotem na drogę głowna w kierunku Katowic ,Bielska. W pobliżu znajdują się galeria,markety, pks,pkp,przedszkole ,żłobek, szkoła, kosciół,park, plac zabaw dla dzieci.
W sklad mieszkania wchodzą poziom 1: duży salon z wyjściem na balkon, kuchnia ,toaleta , szafa zabudowana, schody . Poziom 2: duża łazienka z prysznicem i wanną ,2 oddzielne sypialnie . Do mieszkania przynależy piwnica.
Ogrzewanie miejskie, telewizja, telefon, internet.Okolica jest cicha i spokojna.

  • Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m²
  • 3 piętro w bloku z 2000 roku
  • Cieszyn, ul. Karola Hławiczki
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Cieszyn, Karola Hławiczki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.