Poznań Grunwald

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
370 000
Powierzchnia
44
Cena za m²
8333
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Grunwald. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Grunwald. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Grunwald. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Grunwald. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Grunwald. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Grunwald. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Grunwald. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Grunwald. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mieszkanie 3-pokojowe, środkowe 44,4 m2 na 2 piętrze 4 piętrowego budynku po kapitalnym remoncie (wymieniony dach, elewacja,wszystkie instalacje). Mieszkanie ciepłe, słoneczne okna drewniane po dwóch stronach mieszkania. Mieszkanie posiada balkon typu loggia i piwnicę. W mieszkaniu wymieniono instalacje elektryczną, wod - kan. i co. W cenie mieszkanie z pełnym wyposażeniem meble, kuchnia drewniana, kuchenka, lodówka, pralka, tak jak na zdjęciach. Niski czynsz 323 zł z ogrzewaniem miejskim, super lokalizacja. W okolicy przedszkole, przychodnia, szkoła, pod blokiem przystanek autobusowy, parking. Ogłoszenie prywatne bez prowizji

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,40 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Poznań, Grunwald
  • Piwnica
  • Okna drewniane
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Poznań Grunwald Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.