Łódź Śródmieście

5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
419 000
Powierzchnia
53
Cena za m²
7 900
Piętro
3
Rok budowy
1960
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 2 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 3 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 4 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 5 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 6 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 7 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 8 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 9 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!
Sprzedam urocze i wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Łodzi. Lokal usytuowany jest na 3- piętrze. Lokal składa się z 5 pokoi, łazienki, aneksu kuchennego.
Status własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomości
Lokal składa się z:
- 5 ślicznych pokojów
- Kuchni 
- łazienki z prysznicem
- Przedpokój
Mieszkanie znakomicie sprawdzi się dla ludzi chcących mieszkać w centrum Łodzi. W okolicy pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Bezproblemowa komunikacja z każdą częścią łodzi.  Zapraszamy ! :)
 

Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.

Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.

  • Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 53,04 m²
  • 3 piętro w kamienicy z 1960 roku
  • Łódź, Śródmieście
  • Aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Śródmieście Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.