Chojnice
rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego
kamienica na sprzedaż

Cena
1 200 000
Powierzchnia
291
Cena za m²
4117
Pow. działki
336
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1910
Ogłoszenie
kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 1 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 2 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 3 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 4 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 5 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 6 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 7 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 8 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 9 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 10 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 11 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 12 kamienica, 6 pokoi Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Kamienica z dwoma mieszkaniami i lokalem użytkowym skierowana do osób ceniących domy z duszą lub pod inwestycję przekształcenia na mieszkania.Budynek po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w latach 2000-2010usytuowany na dwóch działkach o pow.336 m.Nowa instalacja wodna , gazowa , elektryczna .Odrestaurowana klatka schodowa z zachowaniem pierwotnych schodów i częściowym odkryciem cegieł z zabudową w postaci szafy z recznie robionymi szybkami.Mieszkania ogrzewane dwoma niezależnymi piecami dwufunkcyjnymi oraz kominkiem z płaszczem wodnym z dwiema pompami , które umożliwiają ogrzewanie 2 pięter.Na parterze lokal użytkowy o pow.20,10 , 2 pokoje o łącznej powierzchni 39,60 , kuchnia 16,20 , łazienka 5,10z kabiną prysznicową.Na piętrze 4 pokoje o łącznej powierzchni 82 m , kuchnia 14,4 , łazienka 4,2 z wanna wykończona płytkami z kamienia i dębowa zabudową pod zlewem.W jednym z pokoi duża antresola.Poddasze ocieplone wełną i płytami z jednym pokojem , w którym znajduje się piec kaflowy .Teren za domem zagospodarowany z dużym tarasem pozwalającym miło spędzić ciepłe dni.Do budynku przynależy też oficyna I piętrowa nie podpiwniczona pełniąca dawniej rolę gospodarczo-mieszkaniowąBudynek ten nadaję sie do kapitalnego remontu lub rozbiórki.Piwnica o pow. 17.3 z dębowymi schodami i odkrytymi łukami z cegieł.Stolarka na parterze dębowa firmy Urzędowski , u góry dębowa robiona na zamówienie .
Więcej informacji osobom zainteresowanym udzielę telefonicznie .
CENA DO NEGOCJACJi !

  • rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego, Chojnice, powiat chojnicki
  • Na sprzedaż kamienica o powierzchni 291,50 m², 6 pokoi, wybudowany w 1910 roku
  • Działka 336 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania
  • Taras, piwnica, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: papa, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: drewniane
  • Media: woda
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Chojnice, rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.