Łódź Śródmieście

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
210 000
Powierzchnia
25
Cena za m²
8323
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1910
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 9 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 10 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 11 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 12 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 13 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 14 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 15 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 16 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

Kupujący nie płaci prowizji!
Pragnę zaprezentować Państwu, śliczne i wyjątkową kawalerkę po remoncie w centrum na 2-piętrze w 4-piętrowej odnowionej kamienicy z 1910 roku.
Status własności: Odrębna nieruchomość (pełna własności z kw bez wpisów)
Kawalerka posiada 25,23 m2 powierzchni użytkowej w którą wliczamy:
- przestronnego salonu z aneksem kuchennym
- łazienki z prysznicem
- funkcjonalnego korytarza
Dodatkowo
- antresoli z materacem około 4 m2
Mieszkanie przeszło generalny remont, który obejmował wymianę instalacji elektrycznej, pionów, położenie gładzi. Dodatkowo mieszkanie posiada nowe meble oraz sprzęt RTV i AGD.
Czynsz za mieszkanie wynosi jedynie 140zł kawalerka posiada ogrzewanie elektryczne. Okno w mieszkaniu wychodzi na oficynę dzięki czemu w mieszkaniu jest cicho i spokojnie. Kamienica prezentuje się dobrze. Nowa brama na pilota wjazd tylko dla właścicieli, ładna elewacja, ostatnio robiony dach.
W okolicy pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Do dworca Fabrycznego jak i do skrzyżowania Piłsudskiego-Śmigłego-Rydza około 5 minut drogi samochodem.
Korzystając z naszej pomocy zyskujesz:
- Gwarancję bezpiecznej transakcji
- Pomoc przy załatwianiu formalności
- Możliwości współpracy z rodziną firmą remontową
- Bezpłatną pomoc naszego doradcy kredytowego z wieloletnim doświadczeniem
- Możliwości współpracy z zaufanymi notariuszami
Nie czekaj, aż oferta ucieknie Ci sprzed nosa.
Zapraszam na prezentacje!

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl
Zapraszamy ! :)


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.

Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,23 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowej kamienicy z 1910 roku
  • Łódź, Śródmieście
  • Aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Śródmieście Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.