Kielce
ul. Górna
3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Bez pośrednika

Cena (miesiąc)
1 800
Powierzchnia
53
Czynsz (dodatkowo)
260
Kaucja
1800
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ul. Górna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ul. Górna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ul. Górna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ul. Górna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ul. Górna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ul. Górna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ul. Górna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ul. Górna. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Apartament znajduje się bardzo blisko centrum, przy ul. Górnej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze (posiada windę). Powierzchnia mieszkania 53 m2, w którego skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, kuchnia wyposażona w nowy sprzet AGD - dwie sypialnie. -łazienka -przedpokój - duży balkon. Do mieszkania przypisane miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Za doskonałą lokalizacją przemawia bliskie sąsiedztwo kieleckiej galerii handlowej "Echo ". W pobliżu zlokalizowane są również kieleckie uczelnie. Apartament jest dostępny od zaraz. Budynek posiada własny system ogrzewania. Brak w budynku gazu. CENA 1800zł PLN - oplaty najmu + 260zł czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na centralne ogrzewanie oraz wodę (w limicie miesięcznym). + opłaty za prąd rozliczenie raz na dwa miesiące na podstawie odczytu licznika + kaucja 1800 PLN + możliwość montażu Internetu światłowodowego

  • Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m²
  • 2 piętro w budynku z windą
  • Dostępne do wynajęcia od 2021-12-10
  • Kielce, ul. Górna
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kielce, Górna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.