Poświętne

bliźniak na sprzedaż

Cena
499 000
Powierzchnia
105
Cena za m²
4752
Pow. działki
851
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1952
Ogłoszenie
bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 1 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 2 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 3 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 4 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 5 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 6 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 7 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 8 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 9 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 10 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 11 bliźniak, 3 pokoje Poświętne. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Witam
Do sprzedania dom, pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 105 m2, usytuowany na działce o powierzchni 851 m2, dodatkowo na działce jest dwu stanowiskowy garaż "blaszak" o powierzchni 30 m2. Nieruchomość usytuowana jest w dobrej lokalizacji, z jednej strony blisko centra handlowe, sklepy, szkoła, a z drugiej strony łąki.
Dom na parterze posiada wiatrołap, przedpokój, łazienkę, kuchnię i duży salon. Na piętrze - użytkowy przedpokój z biurkiem, duża, główna sypialnia i mniejsza sypialnia z balkonem.
Kuchnia zabudowana, łazienka po remoncie, z nową armaturą i zabudowanymi szafkami, przedpokój z zabudowanymi szafami. Cały parter, bez salonu z ogrzewaniem podłogowym i grzejnikami. W 2020 roku budynek przeszedł termomodernizację, ocieplony i odświeżono elewacje, zrobiono podbitki. Dach z blachy aluminiowej. Pod 3/4 domu jest piwnica. Media miejskie, ogrzewanie gazowe z pieca 2 funkcyjnego - woda i CO.

  • Poświętne, gmina Płońsk, powiat płoński
  • Bliźniak o powierzchni 105 m², 3 pokoje, wybudowany w 1952 roku
  • Działka 851 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Balkon, piwnica, garaż na 2 samochody, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: inny, dach: blacha, okna drewniane
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Poświętne Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.