Brzeg
ul. Wileńska
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
340 000
Powierzchnia
95
Cena za m²
3579
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Brzeg, ul. Wileńska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Brzeg, ul. Wileńska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Brzeg, ul. Wileńska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Brzeg, ul. Wileńska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Brzeg, ul. Wileńska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Brzeg, ul. Wileńska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Brzeg, ul. Wileńska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Brzeg, ul. Wileńska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedaży lokal mieszkalny dwu poziomowy o powierzchni 95 m2 znajdujący się na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Wileńskiej w Brzegu. Pierwszy poziom składa się z salonu, sypialni, kuchni,garderoby łazienki z wc oraz przedpokoju , drugi poziom dwie sypialnie jedna z antresolą oraz przedpokój. Mieszkanie w dobrym stanie, wszystkie pomieszczenia klimatyzowane. Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko przedszkole, szkoła oraz park Wolności. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, ogrzewanie gazowe nowy piec na gwarancji. Do mieszkania przynależy piwnica. Kamienica w dobrym stanie, klatka schodowa wyremontowana, zabezpieczona domofonem, spokojne sąsiedztwo. W cenie pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD. Więcej szczegółów podczas prezentacji. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95 m²
  • 2 piętro w kamienicy
  • Brzeg, ul. Wileńska
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Brzeg, Wileńska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.