Chmiel-Kolonia

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
690 000
Powierzchnia
170
Cena za m²
4059
Pow. działki
3000
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2000
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 14 dom wolnostojący, 4 pokoje Chmiel-Kolonia. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Sprzedam dom położony w miejscowości Kolonia Chmiel ok. 13 km od szpitala na ul. Abramowickiej, ok. 4,5 km od drogi wojewódzkiej Lublin - Biłgoraj. Okolica spokojna, cicha.
 
Budynek mieszkalny:
 
- 180 m2 pow. Użytkowa, do zagospodarowania poddasze około 60 m2, ocieplony i obity płytą gipsowo- kartonową, do pomalowania.
 
Budynek warsztatowy/ garaż:
 
- 300 m2 pow. użytkowa
 
Powierzchnia działki 3000 m2 , wymiary:  70 x 44 .
 
Działka ogrodzona i zagospodarowana. Od strony drogi sztachety drewniane na podmurówce osadzone na słupkach murowanych z automatyczną bramą wjazdową.
 
Szeroki podjazd do budynku warsztatowego i mieszkalnego utwardzony jest kostką betonową. Na około działki teren obsadzony wysokimi tujami. Przed budynkiem urządzony jest wypielęgnowany trawnik z nasadzeniami .
Działka wyposażona jest w następujące urządzenia infrastruktury technicznej:
 
- energia elektryczna
- woda z wodociągu gminnego,
- gaz
- kanalizacja sanitarna - szambo ( zbiornik dwukomorowy)
- telefon
 
Budynek mieszkalny jednorodzinny ,wybudowany w technologii tradycyjnej, murowanej. Dom  oddany do użytkowania we wrześniu 2000 r. Dom wolostojący, parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem do zagospodarowania. Wejście do budynku -  od strony frontowej. Na poziomu parteru usytuowany jest przedsionek z wbudowanym pawlaczem, szeroki korytarz, kuchnia z jadalnią z zabudową meblową i sprzętem AGD, salon z kominkiem z wyjściem na taras i ogród od strony południowo-zachodniej oraz trzy pokoje - sypialnie, a także widna łazienka wyposażona w wannę, kabinę natryskową. W przedsionku znajduje się wejście do pomieszczenia kotłowni, w której znajduje się piec gazowy Viesman. W kotłowni znajduje się także zejście do piwnicy, gdzie umieszczono piec do ogrzewania węglowego. Zainstalowane solary słoneczne Vismana do podgrzewania wody w zasobniku 300 l. Od marca do października - gorąca woda.
Budynek warsztatowy oddany do użytkowania w 1999r. został wybudowany na podstawie projektu typowego WB-5869 , uniwersalny, możliwość dowolnego adaptowania go do potrzeb użytkownika dla różnych funkcji technologicznych, jak: warsztat samochodowy, mechaniczno-ślusarski, blacharski, lakierniczy, stolarnia, magazyn, garaż, itp. Budynek jest parterowy, niepodpiwniczony. W budynku znajduje się hala warsztatowa o pow. użytkowej 300 m2, pomieszczenia zaplecza socjalno-administracyjnego usytuowane w zachodniej części budynku ( przedsionek, kantor kierownika, korytarz, w.c. z natryskiem, szatnia pracowników) oraz antresola przeznaczona na magazyn podręczny.

  • Chmiel-Kolonia, gmina Jabłonna, powiat lubelski
  • Dom wolnostojący o powierzchni 170 m², 4 pokoje, wybudowany w 2000 roku
  • Działka 3000 m², długość działki: 70 m, szerokość działki: 44 m
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Taras, piwnica, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: pustak, dach: blacha
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: żywopłot
  • Media: woda, szambo, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Chmiel-Kolonia Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.