Kraków Czyżyny
os. 2 Pułku Lotniczego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
511 600
Powierzchnia
49
Cena za m²
10441
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie 49,16 m2 + przynależna piwnica 2,14 m2 - dwa pokoje, kuchnia, łazienka i loggia, dodatkowo zamknięta drzwiami część wspólna na korytarzu (na rower, wózek, walizki etc)
Mieszkanie na 3 piętrze, wielka płyta, blok z 2 windami, blisko do przystanku tramwajowego Czyżyny (2 minuty), blisko do przystanku autobusowego (7 min), dworzec autobusowy Czyżyny w pobliżu,
Blisko do sklepów (carrefour, biedronka, aldi), w okolicy kilka przedszkoli i żłobków oraz szkoła podstawowa
W mieszkaniu pozostaje widoczne na zdjęciach umeblowanie (zabudowa kuchenna, 3 szafy w przedpokoju, 2 kanapy, meblościanka w dużym pokoju i regały w małym pokoju) oraz sprzęty - lodówka, kuchenka, pralka w łazience, TV
Pod blokiem duży parking, zawsze dostępne miejsca postojowe (tylko dla mieszkańców bloku, najlepiej wyrobić w Spółdzielni identyfikator)
mieszkanie ma założoną księgę wieczystą (odrębna własność), wykupiony grunt na własność (żadnych opłat za użytkowanie wieczyste lub jego przekształcenie), na mieszkaniu nie ma żadnych obciążeń ani zadłużeń

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m²
  • 3 piętro w bloku z windą
  • Kraków, Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego
  • Balkon, piwnica
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor, pralka, lodówka, kuchenka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.