Szukaj Dodaj

Gdynia Wielki Kack, Bieszczadzka - Mieszkanie 2-pokojowe · 42 m² · 1 piętro Ogłoszenie wstrzymane

239 558 zł
5663 zł / m²
Rata kredytu wynosi 788 zł miesięcznie.
239 558 zł 5663 zł / m²
Rata kredytu wynosi 788 zł miesięcznie.
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,30 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Gdynia, Wielki Kack, Bieszczadzka
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Opis
Inwestycja powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Zielona Laguna w Gdyni, dzielnicy Wielki Kack, a dokładnie w jej najnowszej i najbardziej dynamicznie rozwijające się części.

Inwestycję będzie stanowił zespół czterech nowoczesnych budynków z usługami w parterze oraz garażem podziemnym. Łącznie powstanie ok. 170 mieszkań. Do wyboru będą optymalnie zaaranżowane mieszkania 2 i 3 pokojowe o pow. od 30 do 60 m2. Do mieszkań parterowych tradycyjnie już, przynależeć będą ogródki przydomowe, ale w ofercie znajdą się również mieszkania z przestronnymi tarasami.

Do dyspozycji nowych mieszkańców będzie stale rozwijająca się infrastruktura. Otoczenie zieleni i niskiej zabudowy zadowoli najbardziej wymagających miłośników sportów na świeżym powietrzu. Wzgórze będzie doskonałym uzupełnieniem Osiedla Zielona Laguna, oraz realizowanego budynku Portoverde.

Standardowo budynki wyposażone będą w cichobieżne windy, a części wspólne wykończone będą przy użyciu materiałów wysokiej jakości.


Więcej o inwestycji

Gdynia Wielki Kack, Bieszczadzka Poland
Gdynia Wielki Kack, Bieszczadzka
Wycentruj na nieruchomości
Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.