Słupsk Centrum
ul. Juliusza Słowackiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
270 000
Powierzchnia
84
Cena za m²
3214
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Przestronne, słoneczne mieszkanie położone w centrum Słupska przy ul. SŁOWACKIEGO o powierzchni użytkowej 84m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania z czasem można zaaranżować według własnego gustu. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, kuchni,toalety, łazienki, pomieszczenia dodatkowego, które można przeznaczyć na garderobę. Czynsz z funduszem remontowym około 470 zł/ 4 osoby w pobliżu znajdują się liczne sklepy, apteka, PKiW, przedszkola i szkoła. Nieruchomość zaopatrzona w parking wewnętrzny tylko dla mieszkańców. Zapraszam do obejrzenia mieszkania.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 84 m²
  • 3 piętro w kamienicy
  • Słupsk, Centrum, ul. Juliusza Słowackiego
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Słupsk Centrum, Juliusza Słowackiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.