Janowice
Janowice
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
170 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
3462
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Janowice, Janowice. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie własnościowe, bezczynszowe o powierzchni 49,10m2 zlokalizowane w miejscowości Janowice. Umieszczone jest na pierwszym piętrze bloku wielorodzinnego. W skład mieszkania wchodzą: salon, kuchnia z jadalnią, przedpokój oraz łazienka z WC. Ogrzewanie elektryczne. Do mieszkania przynależy piwnica, ocieplony budynek gospodarczy, blaszany garaż oraz działka rolna ok. 5 arów .
Mieszkanie częściowo umeblowane.
Miejscowość znajduje się 13 km od Lęborka. W miejscowości znajduje się oddział przedszkolny, kościół, sklep, komunikacja -busy i autobusy.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,10 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym bloku
  • Janowice, Janowice
  • Piwnica, garaż, ogródek, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Janowice, Janowice Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.