Ogłoszenie wstrzymane

Gdańsk Śródmieście
ul. Ogarna
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
520 000
Powierzchnia
34
Cena za m²
15294
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1950
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Ogarna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Ogarna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Ogarna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Ogarna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Ogarna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Ogarna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Ogarna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Ogarna. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1950 roku przy ulicy Ogarnej. Inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja w jednym z najbardziej urokliwych miejsc - sercu Gdańskiej Starówki. Bardzo dobrze skomunikowane. Mieszkanie usytuowane jest w niewielkiej odległości od ulicy Długiej. Bogato zdobione fasady kamienic zachwycają swą kolorystyką okolicznych mieszkańców i turystów. Spacerkiem w 1 minutę dojdziemy do sławnego Neptuna, licznych punktów usługowych, sklepów, restauracji, kawiarni.

Aż się prosi o dobrą gorącą czekoladę "na wynos" i spacer wokół historycznego miasta!

Lokalizacja sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce do spełnienia marzeń o zamieszkaniu lub pracy na Gdańskiej Starówce, jak również świetna opcja na wynajem krótko i długoterminowy.

Apartament idealny dla osób preferujących życie w centrum miasta, a także ceniących wygodę, komfort i elegancję. Pod budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Kamienica jest w bardzo dobrej kondycji, regularnie odświeżana i konserwowana przez prężnie działającą wspólnotę mieszkaniową.

Mieszkanie o powierzchni 34m2 mieści się na parterze kamienicy. Utrzymana w pięknym klasycznym stylu, po generalnym remoncie. W salonie oryginalny zadbany bukowy parkiet. Utrzymuje mieszkanie w duchu historii miasta. Kuchnia umeblowana i zagospodarowana we wszystkie potrzebne sprzęty AGD. Ustawienie mieszkania pozwala nam na swobodną aranżacje i przekształcenie nieruchomości w mieszkanie dwupokojowe lub biuro!

Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 10,46m2.

Ogrzewanie C.O., woda z pieca gazowego.

Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako lokata kapitału czy inwestycja ale również może być świetnym mieszkaniem w pięknej części Gdańska.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34 m²
  • parter w 4-piętrowej kamienicy bez windy z 1950 roku
  • Gdańsk, Śródmieście, ul. Ogarna
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 5 dni temu
Gdańsk Śródmieście, Ogarna Poland - lokalizacja przybliżona
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.