Świdnica
ul. Daleka
lokal na sprzedaż

Cena
550 000
Powierzchnia
75
Cena za m²
7333
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 1 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 2 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 3 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 4 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 5 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 6 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 7 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 8 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 9 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 10 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 11 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 12 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 13 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 14 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 15 Lokal Świdnica, ul. Daleka. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną przy ul. Dalekiej w Świdnicy. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 56 m2 zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem o powierzchni użytkowej 75 m2. Dodatkowo budynek posiada piwnicę o wielkości 11 m2. Jest to doskonała nieruchomość do celów handlowych, usługowych lub gastronomicznych.

Główne atuty:

prestiżowa lokalizacja
wejście od ulicy
duża witryna
pełna własność

Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od Rynku oraz katedry, w zabytkowej części miasta, choć prezentowany budynek nie jest zabytkiem.
Na parterze znajduje się sala sprzedaży, zaplecze, pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Sala sprzedaży posiada przeszkloną ścianę od strony ulicy oraz duże okna na bocznej ścianie, dzięki czemu jest bardzo jasna. Na piętrze znajduje się duża sala, pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Budynek posiada także piwnicę, do której jest doprowadzona woda. Za budynkiem jest miejsce parkingowe. 
Media: instalacja elektryczna (3-fazowa), gazowa, wodno-kanalizacyjna.
Ogrzewanie gazowe (nowy piec zainstalowany w 2018 roku).
Parametry: budynek z 1990 roku. Wymienione okna w Sali sprzedaży (szyby antywłamaniowe), wyremontowany dach, wyremontowany komin (zabezpieczony przed gołębiami).

ZADZWOŃ

Niniejsza prezentacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

  • ul. Daleka, Świdnica, powiat świdnicki
  • Lokal o powierzchni 75 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Świdnica, Daleka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.