Łódź

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
448 000
Powierzchnia
56
Cena za m²
8000
Piętro
9 / winda
Rok budowy
1978
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Mieszkanie z duszą. Jasne, lekkie bez zbędnych udziwnień. Jakość z najwyższej półki. Miejsce w którym zrelaksujesz się po ciężkim dniu pracy, dodatkowo podziwiając panoramę miasta z dziewiątego piętra.
Powierzchnia ok 56m2, trzy pokoje w pełnym rozkładzie. Stosunkowo duża ok 9m2 kuchnia z kompletną zabudową  pozostającą w mieszkaniu oraz sprzętem AGD, przestrzeń zaprojektowana przez architekta tak by starczyło miejsca i na poranną kawkę. Salon z balkonem, kolory ścian pastelowe, delikatne sztukaterie. Wymienione wszystkie instalacje elektryczna, hydrauliczna. W łazience kabina prysznicowa, prosty niewymuszony styl.
Sypialnia tapeta w naturalny wzór.
Atutem lokalizacja, umożliwiająca szybką komunikację z centrum miasta.
Nieruchomość zlokalizowana jest u zbiegu ulicy Tatrzańskiej i Przybyszewskiego w głębi osiedla. W okolicy wszystko co potrzebne.
Jest i ryneczek osiedlowy, liczne sklepy, punkty usługowo-handlowe, siłownia, szkoła, przedszkole.
Dobra komunikacja ze wszystkimi dzielnicami miasta. 

 Zapraszamy ! :)
 

Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.

Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m²
  • 9 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1978 roku
  • Łódź
  • Balkon
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.