Ostróda

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
325 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
6633
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2014
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w nowym budownictwie i dobrej lokalizacji ta oferta może spełnić Twoje oczekiwania.    Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Brzoskwiniowej 9 - wewnątrz osiedla. Oferta jest szczególnie atrakcyjna dla par lub rodzin z dziećmi.

Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze w trzykondygnacyjnym budynku wybudowanym w nowoczesnej technologii w 2014 r. Powierzchnia mieszkania to 49,20 m 2 , natomiast balkonu 7,87 m 2 .

Przekraczając próg mieszkania, po lewej stronie znajduje się otwarta kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt AGD oraz pokój. Naprzeciwko drzwi wejściowych znajduje się łazienka z WC. Po prawej stronie znajduje się przestrzenny pokój, z którego wyjdziemy na balkon.

Dodatkowym atutem jest przynależna piwnica o pow. 4,71 m 2 oraz miejsce na prywatnym parkingu.

W okolicy znajdują się sklepy, szkoła, kościół, tereny rekreacyjne i plaża nad jeziorem Smordy (Jakuba).    

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m²
  • parter w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku
  • Ostróda
  • Balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ostróda Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.