Szprotawa

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
950 000
Powierzchnia
360
Cena za m²
2 639
Pow. działki
3400
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 14 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 15 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 16 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 17 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 18 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 19 dom wolnostojący, 7 pokoi Szprotawa. Zdjęcie 20
Lista zdjęć

City Invest Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny oraz działkę 1,2h ziemiZapraszamy do oglądania
Możliwość zakupu odrębnej działki

Dom o powierzchni 360m2 i poddaszu użytkowym o takiej samej powierzchni i wysokości 3,5 m do belek bocznych. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 3400 m2, położonej w sąsiedztwie lasu i . W sąsiedztwie działki znajdują się malownicza rzeka i wygasły wulkan z przyległymi wąwozami. Miejscowość położona jest w odległości 5 km od Szprotawy, 25 km od trasy A4 (do Wrocławia 150 km) , 50 km do Zielonej Góry i od granicy niemieckiej ok 50 km.
Parter składa się z 7 pokoi, garderoby, kuchni, łazienki i wc dla gości w holu. Wszystkie pomieszczenia wykończone są sztukaterią (pokrytą 24 karatowym złotem). Przeprowadzony był kapitalny remont. Położona nowa miedziana instalacja elektryczna (dodatkowo siła), instalacja wodna (wszystko w miedzi), instalacja grzewcza (piec wykonany na zamówienie na 700 m kw powierzchni, opalany wszystkimi rodzajami dostępnego opału, wyłożony jest wewnątrz szamotem, 2 komorowy-dopalanie spalin wewnątrz). Dom stoi na olbrzymich głazach (co powoduje latem przyjemny chłód). Podłoga ocieplona była grubą warstwą wełny mineralnej, na którą została założona gruba folia. Podłoga na całym parterze wykonana jest z sosny tunguskiej (przed lakierowaniem została utwardzona specjalnym utwardzaczem), co roku podłoga ta jest staj się bardziej bursztynowa. Tynki zostały położone starą metoda wapienną, dzięki temu ściany w pełni oddychają. Przed remontem dom został w pełni profesjonalnie osuszony. Budynek ma około 100 lat i część budynku posiada grubość murów około 70 cm.
Parter posiada 27 okien aluminiowych, 27 parapetów drewnianych. Do wszystkich okien zostały zamontowane kraty kute (metaloplastyka). Drzwi wejściowe zostały także wykonane na zamówienie (kute, metalowe, metaloplastyka). W tym samym stylu zostały wykonane schody na strych z balustradą (kute, metaloplastyka).
Parter posiada również 2 pary drzwi dwuskrzydłowych, drewnianych z drewnianymi futrynami do sypialni i salonu. 4 pary drzwi drewnianych do każdego pomieszczenia.
Na parterze znajdują się 3 przejścia do pomieszczeń, obudowane drewnianą futryną o grubości 0,5m, jedna z nich wykończona jest materiałem (atłas).
Do garderoby drzwi są przesuwane, wykonane z płyty i ozdobionej freskiem dekoracyjnym.
W salonie myśliwskim jest 8 okien łukowych (w stylu gotyckim) i duże drzwi, czteroskrzydłowe, z wyjściem na ogród (antywłamaniowe). Wyjście na ogród wyłożone jest brukiem polnym.
Kuchnia posiada dodatkowo kuchnię kaflową z płytą. W kuchni znajduje się również pompa, która dostarcza wodę z własnego ujęcia (ze studni z ogrodu). Do kuchni przylega piwniczka wyposażona w kuty regał i wykończona płytkami.
Łazienka posiada prysznic, wannę, bidet, wc i dużą umywalkę - wszystko wykonane z porcelany włoskiej z elementami złoconymi. Na ścianach płytki i sztukateria. 2 okna.
Strych o powierzchni 360 m 2 do adaptacji posiada już czteroskrzydłowe drzwi z wyjściem na taras. Wysokość bez szczytu dachu to 3,5 metra. Wszystkie belki zostały zakonserwowane. Wyprowadzona jest już kanaliza, woda i CO.
Taras ma powierzchnię około 20 m2 i wykończony jest balustradą w tym samym stylu co reszta okuć (metaloplastyka).
Dom został w całości ocieplony styropianem, osiatkowany, otynkowany. Dookoła domu została wylana ława betonowa, na wierzchu położony jest granit. Pod ławą znajduje się oryginalnie zachowany poniemiecki odgromnik (miedziany). Przy domu znajduje się oczyszczalnia ścieków. Na wjeździe do domu wylany jest beton zbrojony, na który wyłożona jest kostka granitowa. Budynek posiada 2 ujęcia wody (wodociągi miejskie i studnia własna).
Przy wjeździe na posesję znajdują się 2 bramy z furtkami (kute, metaloplastyka) ozdobione figurami (lwy z białego betonu o wadze 600 kg każdy).
Całość posesji ogrodzona jest siatką i wylany fundament pod nowe ogrodzenie.
Ogród urządzony w stylu włoskim. Posadzonych 30 tui (wys 10 m, 15 lat), 2000 krzewów bukszpanowych, kilka odmian bzów, 50 cisów kolumnowych (4 odmiany- również 15 lat). Posadzonych jest 15 odmian hortensji krzewiastej, powojników (glicynia), około 40 krzaków róż, 200 cebul chiacyntów, tulipanowiec (15-letni), brzozy, krzewy jałowcowe, czereśnie i kilka odmian winogron. W części został zachowany stary poniemiecki sad.
W ogrodzie znajdują się figury betonowe. Ze studni położona jest instalacja wodna (niepodłączona). W ogrodzie zamontowana jest platforma do prysznica z małą oczyszczalnią (niepodłączona).
Na posesji znajdują się również budynki gospodarcze, które razem z domem tworzą literę U (zabudowa folwarczna), dlatego druga brama zamykająca wewnętrzną część posesji. Przyległa stodoła posiada zakonserwowane wszystkie belki drewniane. W stodole został zachowany stary beton.

ZAPRASZAM DO PREZENTACJI MIESZKANIA

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 3891)

  • Szprotawa, powiat żagański
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 360 m², 7 pokoi
  • Działka 3400 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Taras, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, oczyszczalnia przydomowa
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szprotawa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.