Warszawa Bielany
ul. Włodzimierza Perzyńskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
639 000
Powierzchnia
47
Cena za m²
13596
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Oferuję do sprzedaży (bezpośrednio) 3 pokojowe mieszkanie w centrum Bielan o powierzchni 47 m².
Mieszkanie sklada się z przedpokoju, łazienki, (salonu z otwartą kuchnią), z którego przechodzi się do 2 sypialni.
Mieszkanie mieści się na II piętrze IV kondygnacyjnej kamienicy. Jest po generalnym remoncie, w podwyższonym standardzie. Umeblowanie głównie ikea.
Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane :5 min. spacerem do Urzędu Dzielnicy Bielany, 8 min. do metra, 3 min do autobusu, 8 min. do tramwaju. W pobliżu dwa parki, biedronka, przychodnia, policja, sklepy całodobowe. Okolica cicha, zielona. Budynek czysty , schludny, spokojni sąsiedzi, w podwórzu parking dla aut osobowych. Mieszkanie posiada 2 balkony oraz sporą piwnicę. Czynsz wynosi po ostatnich podwyżkach wraz z opłatą za wywóz śmieci około 650 złotych.
Mieszkanie sprzedaję bezpośrednio, bez pośredników, proszę nie składać ofert z propozycją współpracy.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m²
  • 2 piętro w kamienicy
  • Warszawa, Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego
  • Balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Warszawa Bielany, Włodzimierza Perzyńskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.