Ogłoszenie wstrzymane

Warszawa Gocław
ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa
lokal na sprzedaż

Cena
379 000
Powierzchnia
37
Cena za m²
10161
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Warszawa Gocław, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa. Zdjęcie 1 Lokal Warszawa Gocław, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa. Zdjęcie 2 Lokal Warszawa Gocław, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa. Zdjęcie 3 Lokal Warszawa Gocław, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa. Zdjęcie 4 Lokal Warszawa Gocław, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa. Zdjęcie 5 Lokal Warszawa Gocław, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Lokal usługowy zlokalizowany w pasażu handlowym przy ul. Fieldorfa 10, największej ulicy na Gocławiu, w ruchliwym miejscu pełnym różnorodnych punktów handlowych i usługowych. Lokal może być przeznaczony na dowolną działalność. Składa się z sali głównej i zaplecza z umywalką oraz z w.c. z umywalką. Pełna własność hipoteczna z założoną KW. Czynsz dla administracji wynosi 414 zł łącznie z mediami. Całodobowa ochrona i monitoring. Ostatnio był tu salon tatuażu. W rozliczeniu możliwa zamiana na mieszkanie na Gocławiu. Sprzedaż bez VAT. Ogłoszenie od właściciela.

  • ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa, Warszawa Gocław
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 37,30 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa Gocław, gen. Augusta Emila Fieldorfa Poland - lokalizacja przybliżona
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.