Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza
ul. Folwark Piaski
dom na sprzedaż

Cena
230 000
Powierzchnia
70
Cena za m²
3286
Pow. działki
2816
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 1 dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 2 dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 3 dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 4 dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 5 dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 6 dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 7 dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 8 dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 9 dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 10 dom, 2 pokoje Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, ul. Folwark Piaski. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Do sprzedania dom z działką, garażem i budynkami gospodarczymi o powierzchni całkowitej 2816 m2 położony przy ul. Folwark Piaski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działka o kształcie prostokąta z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową w bardzo dobrej lokalizacji (dobry dojazd, sąsiedztwo Lasów Iłżeckich, cicha i spokojna okolica). Część działki jest jako budowlana, część jako rolna (ziemia najniższej klasy). Dom na działce jest o powierzchni 70 m2 + poddasze, które można zagospodarować. Dom do remontu. Pewnie da się go w jakiś sposób rozbudować. Dodatkowo na działce znajduje się garaż i budynki gospodarcze. W domu jest podłączona bieżąca woda oraz znajduje się studnia. W domu jest też kanalizacja podłączona do sieci miejskiej. Możliwość podłączenia prądu (instalacja elektryczna wewnątrz domu jest). Na końcu działki znajduje się mały las w którym co roku występują kanie, borowiki i kozaki. Ewentualny nabywca po zburzeniu budynku gospodarczego (lub garażu) może wytyczyć drogę i podzielić działkę na 2 lub 3 mniejsze.

  • ul. Folwark Piaski, Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, powiat ostrowiecki
  • Budynek o powierzchni 70 m², 2 pokoje
  • Działka 2816 m²
  • Budynek w stanie do remontu
  • Garaż
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ostrowiec Świętokrzyski Kolonia Robotnicza, Folwark Piaski Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.